Adriana Kalska wystąpiła z Keanu Reevesem w grze "Cyberpunk 2077"! "Halo Holiłód"

Adriana Kalska zdradziła, że miała swój udział w powstawaniu "Cyberpunk 2077". Przypomniała też swój udział w innej grze komputerowej. Wiedzieliście o tym?

Do niedawna Mikołaj Roznerski uznawany był za aktora-amanta, który wykorzystuje miłą dla oka aparycję do "podrywania" koleżanek z branży. Sytuacja uległa zmianie w 2018 roku, kiedy zakochał się w pięknej Adrianie Kalskiej. Okazało się, że kochliwy aktor po prostu nie miał wcześniej szczęścia w miłości i trafiał na nieodpowiednie kobiety. Przy Adrianie znalazł to, czego tak długo nie mógł znaleźć i w końcu się ustatkował. Teraz tworzą szczęśliwy i udany związek.

CZYTAJ TEŻ: Kiedyś plotkowano o ślubie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Teraz gwiazda "M jak miłość" po raz pierwszy zabrała głos

Zobacz wideo Telekamery 2019. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska chwali się zawodowym sukcesem. Zagrała w "Cyberpunk 2077" 

Wygląda na to, że Adriana Kalska wiedzie udane życie nie tylko w sferze prywatnej, ale i zawodowej. Aktorka pochwaliła się kolejnym angażem. Tym razem zagrała z Keanu Reevesem w nowej grze komputerowej twórców Wiedźmina: "Cyberpunk 2077". Doświadczenie opisała na swoim profilu na Instagramie: 

Ło Panie leżę! Ehh zagrało się w jednej produkcji z Keanu Reevesem. Świat się kończy. Kijanu zadowolony... Cóż mogę powiedzieć... ja też. Świetna praca naprawdę. Halo Holiłód!!! Czy już tam o mnie słyszeliście?! Nie??!! Hmm, no cóż.. wasza strata, hahaha. A tak serio, kto już grał w Cyberpunka? Jak wrażenia? Ja jeszcze nie grałam, ja tam tylko zagrałam. Może w końcu się nauczę grać... znaczy się w te gry. Nieskromnie dorzucę, że w Wiedźminie 3 też miałam swój mocapowy udział (Ciri) - czytamy pod zdjęciem w specjalnym kostiumie.

Magda z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Magda jest w ciąży z Kubą? Widzowie nie mają wątpliwości

Fani są zachwyceni przygodą Kalskiej:

Keanu to ma dopiero szczęście - pisali w komentarzach. 

My oczywiście gratulujemy sukcesu i mamy nadzieję, że Hollywood usłyszy o Adrianie Kalskiej. 

 
Więcej o: