Książę Harry i Meghan Markle nie są lubiani? Ciastka z ich wizerunkiem można kupić w znanej sieciówce. Nikt ich nie chce

Australijski magazyn "New Idea" sugeruje, że spadek popularności i sympatii względem księcia Harry'ego i Meghan Markle najlepiej widać na promocjach produktów z ich wizerunkiem. Ciastka, które pierwotnie kosztowały 30 funtów, obecnie są sprzedawane jedynie za 7.

Książę Harry i Meghan Markle stają się coraz mniej atrakcyjni dla brytyjskiej społeczności. A nawet nie tylko dla nich, ale również dla turystów, którzy odwiedzają Zjednoczone Królestwo. Tak przynajmniej sugeruje "New Idea'". Chodzi o to, że pamiątki z wizerunkiem pary rzekomo się nie sprzedają, dlatego sklepy decydują się na obniżenie ich cen.

Książę Harry i Meghan Markle nie są lubiani?

Książę Harry i Meghan Markle nie są najbardziej lubianą królewską parą. Nie da się ukryć, że społeczeństwo szczególnie negatywnie reaguje na tę dwójkę. Nienawiść podsycają też media sugerujące, że wszystkiemu winna jest aktorka, która sprawiła, że książę oddalił się od swoich bliskich, a ona sama żeruje na popularności brytyjskiej rodziny. Według "New Idea" to wszystko może mieć wpływ na niechętne kupowanie przez turystów pamiątek z twarzami Harry'ego i Meghan. Kwestia ta została poruszona przez "The Sun". Magazyn piszę, że specjalna edycja kruchego ciastka Walkers z ich wizerunkiem jest sprzedawana na promocji w TK Maxxie.

Książę HarryKsiążę Harry uda się na terapię? "Przytłaczające dla zwykłego człowieka"

Podobnie sytuacja wygląda w innych sklepach (Harrods i Selfridges) - kolekcjonerskie puszki ze słodkościami zazwyczaj sięgały tam ceny 30 funtów, ale teraz są sprzedawane jedynie za 7. Pojawia się jeszcze inna kwestia - wygląda na to, że produkty musiały naprawdę długo leżeć na półkach, bowiem ich data ważności kończy się już w lutym.

To jednak nie pierwsza taka sytuacja, gdy przedmioty z wizerunkiem księcia Harry'ego i Meghan nie są chętnie kupowane - podobnie było w przypadku książki "Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family", która pierwotnie miała być sprzedawana za 36 funtów, ale cena ostatecznie została obniżona o prawie 30 procent.

Zobacz też: Książę Harry i Meghan Markle wybrali się po świąteczną choinkę. Wnuk królowej został pomylony z... pracownikiem plantacji

Zobacz wideo Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu
Więcej o: