Książę Harry i Meghan Markle wybrali się po świąteczną choinkę. Wnuk królowej został pomylony z... pracownikiem plantacji

Książę Harry razem z Meghan Markle spędzą święta Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych. Książęca para ostatnio wybrała się po świąteczne drzewko. Wnuk królowej został pomylony z pracownikiem plantacji!

Brytyjska rodzina królewska dostarcza mediom nieustających plotek i tematów. Od kilku miesięcy topowym tematem jest tak zwany "megxit", po którym książę Harry i Meghan Markle najpierw przeprowadzili się do Kanady, by później na stałe przenieść się w okolice Los Angeles. Nic dziwnego, że spowodowało to spory w rodzinie królewskiej. Ważnym tematem w ostatnich dniach było również poronienie Meghan. Teraz jednak doszło do całkiem zabawnej sytuacji z Harrym w roli głównej.

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys? Jeszcze nigdy nie było tak źle

Zobacz wideo

Książę Harry pomylony z pracownikiem plantacji 

Jak podają zagraniczne media, Harry i Meghan spędzą święta w Stanach Zjednoczonych z dala od rodziny królewskiej. Przy świątecznym stole zasiądą więc cztery osoby: książę Harry, Meghan, ich syn Archie oraz matka Markle. Książęca para już rozpoczęła przygotowania do celebracji tego magicznego okresu.

Harry i Meghan zamarzyli sobie idealną choinkę. Specjalnie wybrali się po nią w środku dnia, aby uniknąć większych tłumów. Na miejscu jednak nie byli sami. Inna rodzina również przyjechała po bożonarodzeniowe drzewko, a pięcioletni chłopiec pomylił Harry'ego z osobą, która sprzedaje drzewka. Jak twierdzi "Marie Claire", prawdziwy pracownik plantacji, James Almaguer, widział całe zdarzenie.

Była tam też jedna rodzina i ich podekscytowany mały synek podbiegł do Harry'ego i zapytał go, czy tu pracuje - twierdzi Almaguer.

Następnie książęca para zajęła się swoimi sprawami, ale zrobili bardzo dobre wrażenie. Inne zagraniczne media podają, że świadkowie twierdzą, że książęca para wydaje się bardzo miła. 

książę Karol, książę Harry, Meghan MarkleMeghan Markle poroniła. Książę Karol bardzo to przeżył

Więcej o: