Królowa Elżbieta II chce abdykować i zemścić się na Meghan Markle i księciu Harrym. Ma plan, który pozbawi ich wszystkiego

Jak donoszą zagraniczne media, dni królowej Elżbiey II na brytyjskim tronie są już policzone. Monarchini przed odejściem planuje zemstę na wnuku!

Atmosfera wokół brytyjskiej rodziny królewskiej zrobiła się o wiele gęstsza na początku tego roku, gdy Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że planują zrezygnować z części przywilejów i obowiązków członków dworu. Jak postanowili, tak też zrobili i już w marcu oficjalnie opuścili Wielką Brytanię na dobre. Przeprowadzili się do Kanady, jednak nie zagrzali tam długo miejsca. Szybko przenieśli się stamtąd do Los Angeles, gdzie starają się wieść sielskie, zwyczajne życie. Medialne donosy mówią, że amerykański sen księcia Harry'ego nieco rozminął się z oczekiwaniami. Ponoć ten tęskni za rodziną, jednak to, co szykuje dla niego babcia, może tylko jeszcze bardziej go zdołować. 

Rodzina królewskaElżbieta II zorganizowała terapię grupową dla całej rodziny

Królowa Elżbieta II zemści się na Meghan i Harrym 

Królowa Elżbieta II jest najdłużej panującym monarchą nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale też na całym świecie. Od jakiegoś czasu mówi się, że ta planuje abdykować, gdy skończy 95 lat, czyli w przyszłym roku. Jak się okazuje, królowa jeszcze przed odejściem ma niecny plan wobec swojego wnuczka. Nie jest tajemnicą, że odejście Meghan i Harry'ego z dworu było dla niej wielkim ciosem. Teraz czas na odwet. Jak donosi "US Weekly" królowa chce pozbawić ich wszystkich przywilejów, jakimi mogą szczycić się członkowie jej rodziny. Swój plan zaczęła wdrażać w życie całkiem niedawno, gdy zabroniła wnukowi uczestniczyć w Dniu Pamięci. Były kamerdyner księżnej Diany, Paul Burrel w rozmowie z "US Weekly" tylko potwierdza doniesienia o czystkach w Pałacu.

Karol dał do zrozumienia, że zamierza odchudzić monarchię i zredukować liczbę pełnoetatowych członków rodziny pracujących w pełnym wymiarze czasu pracy do osób znajdujących się w bezpośredniej linii sukcesji- mówił w rozmowie z tygodnikiem.

Myślicie, że jest jeszcze szansa dla Meghan Markle i księcia Harry'ego, aby wrócili do łask królowej?

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle pozuje z zegarkiem, który miała księżna Diana. Planuje oddać go... córce! Archie będzie miał siostrę?

Zobacz wideo Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie
Więcej o: