Meghan Markle pozuje z zegarkiem, który miała księżna Diana. Planuje oddać go... córce! Archie będzie miał siostrę?

Plotki na temat drugiej ciąży Meghan Markle nie cichną. Na najnowszym portrecie z mężem aktorka ma na ręce zegarek podobny do tego, który posiadała księżna Diana. Kilka lat temu stwierdziła, że przekaże go córce.

Od kilku tygodni media i fani brytyjskiej rodziny królewskiej spekulują na temat drugiej ciąży Meghan Markle. Na początku tego roku aktorka razem z mężem opuściła dwór i przeniosła się do Ameryki. Aktualnie trzyosobowa rodzina mieszka w Los Angeles i stara się nie udzielać publicznie. Wiele osób twierdzi, że aktorka ukrywa się aktualnie w Meksyku. Zapewne niedługo się przekonamy, czy te doniesienia były prawdziwe, jednak teraz warto skupić się na tych najnowszych. Brytyjski tabloid komentuje najnowszy portret Meghan i Harry'ego. Uwagę przykuwa zegarek Cartiera.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Meghan Markle urodzi dziewczynkę? "Planuję przekazać zegarek córce"

Jakiś czas temu w sieci pojawił się nowy portret Meghan i Harry'ego. Aktorka siedzi na krześle oparta o nogę męża i szeroko uśmiecha się, patrząc w dół. Uwagę przykuwa jednak dodatek na jej ręce - zegarek Cartiera. Taki sam nosiła księżna Diana

 

Amerykańska aktorka przyznała w 2015 roku, że był to prezent, który sprawiła sobie po podpisaniu kontraktu na udział w trzecim sezonie "W garniturach".

Zaszalałam. Wygrawerowałam na nim: Od M.M. dla M.M. I planuję podarować go kiedyś mojej córce. To sprawia, że biżuteria, przedmioty stają się specjalne - mówiła. 

Media przypominają te słowa, ponieważ od dłuższego już czasu mówi się, że Meghan jest w drugiej ciąży. Ona stara się nie komentować żadnych doniesień w tej sprawie. Zobaczcie jednak, jak wyglądała ostatnio, kiedy podczas spaceru po Los Angeles przyłapali ją paparazzi.

Myślicie, że za kilka miesięcy Archie będzie miał rodzeństwo?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.