Ciężarna Meghan Markle ukrywa się w Meksyku? "Zadzwoniła do kumpla i poleciała prywatnym odrzutowcem"

Meghan Markle postanowiła wyjechać na urlop - podaje źródło magazynu "New Idea". Okazuje się, że to przez kłótnię z księciem Harrym.

Już od jakiegoś czasu krążą plotki o drugiej ciąży byłej księżnej Meghan Markle, którą skrupulatnie ukrywa. Teraz australijski magazyn "New Idea" przekazał informacje, że Meghan wyjechała do... Meksyku, by w spokoju przygotować się do drugiego porodu. Jej wyjazd spowodowany był kłótnią z mężem i chęcią odpoczynku.

Zobacz wideo Ostatni dzień Harry'ego i Meghan w Afryce

Ciężarna Meghan Markle ukrywa się w Meksyku

Podobno Meghan Markle i książę Harry pokłócili się o tegoroczne wybory prezydenckie w USA. Meghan chciała się częściej udzielać publicznie i wyrażać swoje poglądy, jednak jej mąż był temu przeciwny. W końcu była księżna nie wytrzymała kolejnej kłótni i wyszła z domu. Informator magazynu podaje, że zadzwoniła po wieloletniego przyjaciela, by ten po nią przyjechał.

Ona i Harry pokłócili się i Meghan wręcz wypadła z domu. Zadzwoniła do kumpla i poleciała prywatnym odrzutowcem w podróż do Meksyku. Będzie tam kilka dni - podaje źródło.

Meghan Markle podobno zatrzymała się w kurorcie One & Only Palmilla w Los Cabos. Zdjęcie byłej księżnej pojawiło się na okładce magazynu. Nie wiadomo, gdzie przebywa ich synek. Prawdopodobnie został z tatą - księciem Harrym.

Meghan Markle New IdeaMeghan Markle New Idea New Idea

Harry nie może podążyć za Meghan, ponieważ ma zbyt dużo pracy, ale przyjaciele mają nadzieję, że ich rozstanie da księciu szansę na ponowną ocenę życia w Stanach Zjednoczonych. Mają też nadzieję, że przemyśli jeszcze raz swoją rezygnację z brytyjskiej rodziny królewskiej - kontynuuje źródło.

Coraz częściej mówi się także, że książę Harry jest niezadowolony z życia w Stanach Zjednoczonych. Głównym powodem jest brak przyjaciół i nieszczerzy znajomi Meghan, którym ona nieustannie opowiada o ich relacji. Ta sytuacja z pewnością nie jest łatwa dla książęcej pary, która prawdopodobnie wyczekuje drugiego dziecka.

A jeżeli chodzi o ciążę Meghan, potwierdza ją jeszcze jedna sytuacja. Była księżna odsunęła sprawę w sądzie, którą sama założyła przeciwko brytyjskiemu magazynowi. Jej obrońcy poprosili sędziego, by przesunąć rozprawę o następne dziewięć miesięcy. Królewscy komentatorzy uznali to za pewny znak, że Meghan i Harry spodziewają się drugiego dziecka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.