Meghan Markle w drugiej ciąży? Czujni fani są pewni. Zdradziła ją rozprawa sądowa

Meghan Markle złożyła pozew do sądu. Sprawa miała rozpocząć się na początku stycznia 2021 roku, jednak okazało się, że proces opóźni się minimum o dziewięć miesięcy. Przypadek? A może... druga ciąża?

Meghan Markle i kolejne doniesienia o jej drugiej ciąży to nieustająco gorący i kontrowersyjny temat. Każdy ruch byłej księżnej może być powodem do doszukiwania się rewolucji w życiu pary. Teraz poszło o opóźnienie terminu procesu - wszystko to ma wiązać się z kolejną ciążą Markle.

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

Meghan Markle i książę Harry w zeszłym roku wytoczyli proces "Associated Newspapers", wydawcy "Mail on Sunday". Poszło o opublikowanie prywatnej korespondencji byłej księżnej z jej ojcem, Thomasem Markle, który sam zresztą przekazał ją do mediów. Mężczyzna tłumaczył się miłością do córki i odpieraniem ataków kierowanych w jego stronę. Zdradził też, że najbardziej intymne fragmenty zachował mimo wszystko dla siebie.

Zobacz też: Ojciec Meghan Markle jest w ciężkim stanie. "Mogę umrzeć nawet jutro"

Nie jest to jednak pierwsza taka sytuacja, gdy Meghan i książę Harry walczą z brukowcami. Para co jakiś czas pozywa te tabloidy, które wyjątkowo zajdą jej za skórę, ale chyba nigdy nie była aż tak zdenerwowana, jak w przypadku publikacji prywatnych listów. To właśnie wtedy książę napisał na Twitterze, że nie pozwoli, by media robiły Meghan to samo, co robiły jego matce, bo to niesamowicie niszczy ich życie.

Termin rozprawy początkowo był zaplanowany na 11 stycznia 2021 roku, jednak już został przesunięty na życzenie królewskiej pary. W czwartek sędzia Justice Warby zatwierdził wniosek Markle o odroczenie procesu, który rozpocznie się nie wcześniej niż 15 października 2021 roku. Sprawa opóźni się z "przyczyn poufnych", wszystko jest więc owiane tajemnicą, która tylko powoduje lawinę kolejnych pytań. Internauci skorzystali bowiem z prostej matematyki i wyliczyli, że przez cały ten czas oczekiwania na proces Meghan Markle zdąży urodzić kolejne dziecko.

Jak wiadomo, każda drobna informacja jest dobra, żeby doszukiwać się sensacji w postaci kolejnej ciąży Meghan. Bo przecież co mogłoby opóźnić termin procesu o ponad dziewięć miesięcy, jeśli nie takie wydarzenie, jak pojawienie się kolejnego potomka w życiu pary? To zresztą nie pierwsze takie doniesienia. Ostatnio "New Idea" również informowało o ciąży Markle, zaś "The Globe" przekonane jest, że będą to bliźniaki...

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?
Więcej o: