Meghan Markle jest w ciąży?! Tak twierdzi "New Idea". Aktorka wyszła na spacer

Meghan Markle przygotowuje się do narodzin drugiego dziecka? Tak twierdzi tabloid, na okładce którego pojawiła się była księżna. Faktycznie widać ciążowe krągłości?

Meghan Markle myślała, że kiedy razem z mężem zrzeknie się książęcych tytułów i opuści granice Zjednoczonego Królestwa, odpocznie od medialnego zainteresowania swoją osobą. Czas pokazał jednak, że osiągnęła efekt odwrotny, a paparazzi w Los Angeles nie odstępują jej na krok. "New Idea" dotarł do nowych zdjęć aktorki, która ostatnio wyszła na spacer. Jest w drugiej ciąży? Tabloid nie ma wątpliwości.

POLECAMY: Alexi Lubomirski wspomina ślubną sesję zdjęciową Meghan Markle i księcia Harry'ego. "Po wszystkim się rozpłakałem"

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

"New Idea": Meghan Markle spodziewa się drugiego dziecka

O stanie błogosławionym byłej księżnej Sussex mówi się od kilku tygodni. Sama zainteresowana niczego jednak nie komentuje mimo gratulacji ze strony fanów, jakie spływają do niej z całego świata. Kiedy zobaczy najnowszą okładkę "New Idea", chyba będzie musiała zabrać głos. Tabloid wprost pisze o jej drugiej ciąży, powołując się na najnowsze zdjęcia paparazzi, na których aktorka ubrana jest w oversize'owe jesienno-zimowe ubrania.

'New Idea''New Idea' 'New Idea'

Od kilku tygodni tabloidy "polują" nie tylko na Meghan ale również jej szwagierkę. W ciąży jest ponoć Kate i jeśli wierzyć plotkom, które w Pałacu rozsiewa kilkuletnia Charlotte, księżna urodzi trzeciego syna. Podczas jednego z ostatnich wyjść publicznych internauci dopatrzyli się u niej zaokrąglonego brzucha.

Myślicie, że już niedługo Archie będzie mógł spełniać się w roli starszego brata?

ZOBACZ TEŻKsiężna Kate jednak jest w ciąży? Już wiadomo, kiedy może ogłosić radosną nowinę. Ta data nie jest przypadkowa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.