Meghan Markle napisała poruszający list do ojca. Do sieci wyciekła jego treść. "Tato, przestańcie mnie prześladować"

Meghan Markle od wielu miesięcy jest skonfliktowana ze swoim ojcem. W jednym z listów prosiła, by Thomas Markle przestał ją szkalować w mediach. Jego treść jest poruszająca.

Relacje Meghan Markle i jej ojca nie należą do najlepszych. Najpierw Thomas Markle oczerniał córkę w mediach, następnie nie pojawił się na jej ślubie. Mimo to żona księcia Harry'ego wciąż kocha swojego tatę. Magazyn "People" dotarł właśnie do listu, który księżna wysłała do Thomasa w ubiegłym roku.

Zobacz wideo

Meghan Markle wysłała do ojca list z apelem

Thomas Markle na kilka tygodni przed ślubem swojej córki udzielił wielu głośnych wywiadów, w których ujawnił wstydliwe fakty na temat Meghan Markle. Mężczyzna zarzucił jej m.in. brak opieki i wsparcia oraz pogoń za sławą. Okazuje się, że księżna chciała pojednania. Magazyn "People" opublikował fragment listu, w którym Meghan apeluje do swojego taty o zaprzestanie medialnej nagonki.

Tato, jestem załamana, ale kocham cię, mam jednego ojca. Przestań mnie prześladować za pośrednictwem mediów, abyśmy mogli naprawić naszą relację - napisała Meghan Markle.

Księżna Sussex podobno chciała zaprosić swojego ojca na ślub, jednak Thomas regularnie odrzucał połączenia. Argumentował to złym stanem zdrowia. Jednak w tym samym czasie  w tabloidach mówił, że "nie ma już córki". Meghan nie mogła się pogodzić z tak bezdusznymi komentarzami.

Meghan rozpadła się na kawałki po tym, co Thomas jej powiedział – wyznał znajomy księżnej.

Dlaczego treść listu wypłynęła dopiero teraz? Prawdopodobnie chodzi o ocieplenie wizerunku Meghan Markle. Ostatnimi czasy nie miała zbyt dobrej prasy. Dodatkowo konflikt z siostrą i ojcem wpływał negatywnie na wizerunek rodziny królewskiej.

Wierzymy jednak, że księżna jest na tyle silną osobą, że poradzi sobie z gorszym czasem!

AD