Meghan Markle odwiedziła Cmentarz Narodowy w Los Angeles. Opinająca brzuch sukienka podsyciła plotki o drugiej ciąży

Doniesienia o drugiej ciąży Meghan Markle nieustannie pojawiają się w zagranicznej prasie. Czyżby prawda rzeczywiście leżała po stronie mediów? Sukienka, którą żona Harry'ego założyła na uroczystość Remembrance Sunday, podsyca plotki.

Meghan Markle i książę Harry wybrali się w minioną niedzielę na Cmentarz Narodowy w Los Angeles, by uczcić pamięć poległych podczas II wojny światowej Brytyjczyków. Obchodzone w Anglii święto 11 listopada, czyli tzw. Dzień Pamięci, od zawsze wzbudzało we wnuku królowej Elżbiety II silne emocje. Harry bowiem służył w armii, a złożenie wieńca przy grobowcu Cenotaph w londyńskim Whitehall od wielu lat było kultywowaną przez niego tradycją. W tym roku jednak rodzina nie pozwoliła mu na wzięcie udziału w królewskich uroczystościach, dlatego były książę Sussex świętował w Stanach Zjednoczonych w towarzystwie Meghan. Markle ubrała się stosownie do wydarzenia i pojawiła się na terenie nekropolii w ciemnogranatowej sukience à la płaszczyk, która opinała lekko brzuch. 

Meghan Markle w drugiej ciąży?

Fani amerykańskiej aktorki co chwilę znajdują "dowody" na to, że ich idolka spodziewa się drugiego dziecka. Jakiś czas temu plotki te miało potwierdzić przeniesienie o dziewięć miesięcy terminu rozprawy sądowej, w której Meghan bierze udział. Była księżna pojawiając się na uroczystości Dnia Pamięci na Cmentarzu Narodowym w Los Angeles, nie rozwiała wątpliwości sceptyków ciążowej teorii, bowiem sukienka, którą założyła, dość wyraźnie opinała jej brzuch. 

 

Przepasana w talii kreacja przypominająca ciemnych kolorów płaszcz stała się szeroko komentowanym w sieci wątkiem. Internauci doszukują się oznak stanu błogosławionego byłej księżnej i za dowód uznają lekko odstający brzuch Meghan. 

Cóż, może doniesienia o drugiej ciąży Markle niedługo się potwierdzą, jednak współczujemy amerykańskiej aktorce medialnego szumu wokół jej osoby. 

Zobacz wideo Meghan Markle o traumie z dzieciństwa!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.