Książę Harry chce wrócić do Londynu, a Meghan? "Nie jest zainteresowana naprawą stosunków z rodziną królewską"

Ponoć data 11 listopada, kiedy w Wielkiej Brytanii obchodzi się Dzień Pamięci, była kluczowa dla jego refleksji. To wtedy Harry miał zatęsknić za rodziną i zrozumieć swój błąd.

"Megxit" wywołał wiele emocji nie tylko wśród członków rodziny królewskiej i mieszkańców Wielkiej Brytanii. Fani "royalsów" na całym świecie nie mogli pogodzić się z decyzją księcia Harry'ego i Meghan Markle o rezygnacji z pełnienia dworskich funkcji, uzyskaniu niezależności finansowej i przeprowadzce do Ameryki Północnej. 

Sytuacja ta nie wpłynęła pozytywnie na relacje Harry'ego z najbliższymi. Jego konflikt z bratem zaostrzył się, a w tej sprawie interweniował sam książę Karol. 

ZOBACZ TEŻ: Książę Karol wziął sprawy w swoje ręce. Ma dość wojny Harry'ego i Williama. Postawił ultimatum młodszemu synowi

Być może stanowisko księcia Karola i wyciągnięcie dłoni na zgodę wpłynęło na Harry'ego i Williama. Magazyn "New Idea" opublikował wspólne zdjęcie braci, które miało zostać zrobione po 298 dniach rozłąki. 

Zobacz wideo Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu

CZYTAJ TEŻ: Książę William i Harry podobno spotkali się w tajemnicy po 298 dniach rozłąki. Magazyn opublikował ich wspólne zdjęcie

Książę Harry żałuje "Megxitu"? Chce odbudować relacje z rodziną

Teraz ten sam magazyn donosi, że do księcia Harry'ego przyszła refleksja, że decyzja o całkowitym odcięciu się od rodziny królewskiej była błędna. Ponoć wpływ na to miała jego nieobecność na najważniejszym w Wielkiej Brytanii święcie, które obchodzone jest 11 listopada. Dzień Pamięci zawsze był szczególny dla młodszego brata Williama. Ponadto książę miał być zdruzgotany informacją o walce z COVID-19 Williama. Ma mieć do siebie żal, że w tym trudnym momencie nie było go przy bliskich:

Był zdruzgotany, kiedy powiedziano mu, że wieniec nie zostanie złożony w jego imieniu pod pomnikiem The Cenotaph w Londynie, upamiętniającym nieznanych z nazwiska poległych żołnierzy. Wciąż nie może pogodzić się z tym, że nie jest już częścią rodziny królewskiej. Spalił wszystkie mosty i zaczyna tego bardzo żałować - donosi "New Idea".

Niestety, książę jest w kropce, ponieważ nie wie, jak na jego decyzję zareaguje małżonka:

Pojawia się jednak pytanie, czy przyleci z nim Meghan i co się stanie, gdy zdecyduje się zostać. Jego małżonka prawdopodobnie nie jest zainteresowana naprawą stosunków z rodziną królewską - czytamy.

Myślicie, że Harry'emu uda się naprawić zepsute relacje z najbliższymi? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.