Książę Karol domaga się, by Harry przyleciał do Wielkiej Brytanii. "Proszę, dajcie mi się zobaczyć z wnukiem"

Książę Karol ma już dość! Przyszły król Wielkiej Brytanii domaga się, aby książę Harry i Meghan Markle odwiedzili wreszcie Wielką Brytanię. Jest stęskniony za wnukiem.

Książę Harry i Meghan Markle na początku 2020 roku skupili uwagę mediów na całym świecie, a to za sprawą swojej kontrowersyjnej decyzji o opuszczeniu brytyjskiego dworu. Jak postanowili, tak też zrobili i już od marca oficjalnie nie pełnią oficjalnych obowiązków członków rodziny królewskiej. Przeprowadzili się do Kanady, jednak nie zagrzali długo tam miejsca, bowiem po kilku tygodniach zdecydowali się przenieść do słonecznej Kalifornii, gdzie wychowują wspólnie syna Archiego. Książę Karol, tak jak pozostali członkowie rodziny królewskiej, nie widział wnuka od miesięcy. Jak donosi New Idea, syn królowej Elżbiety II ma już dość tęsknoty i nalega, aby zobaczyć się z wnukiem.

Rodzina królewskaElżbieta II zorganizowała terapię grupową dla całej rodziny

Książę Karol tęskni za wnukiem

Królewski ekspert Phil Dampier, w rozmowie z New Idea opowiedział o atmosferze panującej w Pałacu Buckingham. Jak się okazuje, królowa Elżbieta i książę Karol bardzo tęsknią za synem Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Książę Karol mógł oczywiście zobaczyć Archiego online, jednak dla niego to nie to samo, co przytulenie wnuka. Wiem, że obawia się, że królowa i książę Filip już mogą go nigdy nie zobaczyć, a to by była dopiero katastrofa. Karol wręcz prosi, żeby zobaczyć się z wnukiem - mówi ekspert.

książę Harry, Meghan Markle, James HewittKsiążę Karol nie jest ojcem Harry'ego? Meghan Markle ma coraz więcej wątpliwości. Naciska na testy DNA

Jest szansa na spotkanie, ponieważ w przyszłym roku książę Harry planuje odwiedzić rodzinne strony, aby odsłonić pomnik poświęcony jego zmarłej matce - księżnej Dianie. Jest jednak jedna przeszkoda i to dosyć istotna. Harry będzie musiał namówić na wycieczkę do Wielkiej Brytanii również Meghan, a nie jest tajemnicą, że ta nie ma dobrych relacji z członkami jego rodziny. Jeśli Meghan się nie zgodzi wyruszyć z mężem, Archie zostanie z nią w Stanach Zjednoczonych.

Myślicie, że Meghan pójdzie na ugodę?

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle odwiedziła Cmentarz Narodowy w Los Angeles. Opinająca brzuch sukienka podsyciła plotki o drugiej ciąży

Więcej o: