Były mąż Meghan Markle reaguje gniewem na każdą wzmiankę o swojej eks. "Nie chcę słyszeć jej imienia, kropka"

Były mąż Meghan Markle ma dość pytań o swoją miłosną przeszłość. Trevor Engelson reaguje gniewem na każdą aluzję do eks-żony, co potwierdził w rozmowie z tabloidem jej brat.

Meghan Markle i książę Harry starają się ułożyć sobie nowe życie w Stanach Zjednoczonych, lecz niemal co chwilę są krytykowani za kolejne przedsięwzięcia i decyzje. Media niedawno obiegła informacja, że para nie przyjedzie na święta do rodziny królewskiej, do czego mocno odniosła się jedna z popularnych dziennikarek, Angela Levin.

Meghan Markle, HarryMeghan Markle i książę Harry zostali nazwami tchórzami. To przez to, że unikają królowej

Przypomnijmy, że żona księcia Harry'ego ma za sobą małżeństwo z producentem filmowym Trevorem Engelsonem. Para zaręczyła się w 2010 roku i pobrała rok później na Jamajce. Po trzech latach małżeństwa para rozwiodła się, a powodem rozstania miały być "różnice nie do pogodzenia".

Były mąż Meghan Markle ma dość pytań o nią. Trevor Engelson nie może powstrzymać gniewu

Okazuje się, że kwestia związku z Meghan Markle wraca do Trevora jak bumerang. Andrew Morton, autor książki "Meghan: A Hollywood Princess" twierdzi, że były mąż Markle ma dość pytań o nią, a na wszystkie aluzje dotyczące Meghan wciąż reaguje gniewem:

Było to zaskoczenie dla Trevora, że nawet po pięciu latach ledwo mógł powstrzymać swój gniew. Zwykle wyluzowany nowojorczyk od razu zmienia ton z "Cześć, bracie, jak leci?" do furii, gdy w rozmowie pada jej imię – stwierdził Morton.
Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

O tym, że Trevor wybucha w momencie, gdy usłyszy nawet małą wzmiankę o byłej żonie, opowiedział też brat Meghan Markle, Thomas Markle Jr:

Kilka razy rozmawiałem z Trevorem na temat projektu, który próbowałem złożyć w całość, a on powiedział: Porozmawiam z tobą, ale po prostu nigdy nie wspominaj jej imienia, bo się rozłączę. Nie chcę słyszeć jej imienia, kropka – przyznał w rozmowie z serwisem Express.

Trevor i Tracey z synem FordemByły mąż Meghan Markle powitał na świecie swoje pierwsze dziecko

Przypomnijmy, że Trevor Engelson w sierpniu 2020 roku powitał na świecie syna, który jest owocem związku z Tracey Kurland. Nic dziwnego, że pytania o miłosną przeszłość doprowadzają go do szału.

Więcej o: