Kate Middleton i Książę William śpią w osobnych łóżkach podczas podróży! Wiemy, dlaczego

Para książęca przebywa obecnie w trasie. Kate i William jeżdżą po Wielkiej Brytanii, zbierając historie obywateli o koronawirusie oraz składając świąteczne życzenia. W pociągu nie pojawiło się dwuosobowe łóżko. Dlaczego małżeństwo śpi oddzielnie?

Pociąg królewski wyruszył na trzydniową wyprawę z księżną i księciem Cambridge na pokładzie. Najbardziej rozpoznawalna para Wielkiej Brytanii odwiedzi miasta w Anglii, Walii oraz Szkocji. Pociąg, którym podróżuje wyposażony jest w różne udogodnienia. Choć już nie świeci przepychem, jak za czasów królowej Wiktorii, nadal znajdziemy wiele luksusowych rozwiązań. Zabrakło jednak dwuosobowego łóżka.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii. Tak się prezentowali

Luksusowy pociąg nie pomieścił królewskiego łoża?

Za czasów panowania królowej Wiktorii pociąg był w środku udekorowany farbą z 23-karatowego złota z jedwabiem i satyną, aby przypominać Pałac Buckingham. Choć teraz wszystko wygląda znacznie skromniej, to w dziewięciu wagonach znalazło się miejsce na kuchnię, jadalnię na dwanaście osób, pomieszczenie do pracy dla rodziny królewskiej, a także apartament z prywatną wanną. Jednak jeśli zajrzymy do sypialni Kate i Wiliama zobaczymy... osobne łóżka z podpisami "jej" oraz "jego". Tak wygląda wyposażenie królewskiego apartamentu. Książęca para musi dostosować się do warunków.

Kate i William sprawdzają, jak trzymają się obywatele w dobie pandemii

Koronawirus zaskoczył nas wszystkich. Na świecie wciąż panuje wiele obostrzeń, a choroba nie ma litości. Choć zbliżają się święta, nastroje wśród ludzi bywają różne. Aby wesprzeć swoich rodaków, książę William razem z żoną wyruszyli w podróż, podczas której dziękują mieszkańcom Wielkiej Brytanii za wytrwałość.

Zobacz też: Księżna Kate zaliczyła wpadkę! Internauci szybko wychwycili błędy ortograficzne, które zostawiła na pamiątkowej tablicy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.