Księżna Kate zaliczyła wpadkę! Internauci szybko wychwycili błędy ortograficzne, które zostawiła na pamiątkowej tablicy

Księżna Kate oraz książę William niedawno złożyli życzenia świąteczne pracownikom kolei. Żona następcy tronu zapisała ciepłe słowa na tablicy. Niestety, w pośpiechu zgubiła dwie literki.

Księżna Kate razem z Williamem wciąż są bardzo zapracowani. Przed samymi świętami para ma jeszcze więcej obowiązków, do których między innymi należy składanie bożonarodzeniowych życzeń. Spotkania z obywatelami przebiegają bardzo uroczyście. Odpowiedni nastrój towarzyszył również podczas rozmowy z pracownikami kolei. Kate Middleton zapisała życzenia na tablicy. Niestety w pośpiechu popełniła błędy.

Zobacz wideo Księżna Kate poprowadziła wideokonferencję z rodzinami brytyjskich bohaterów wojennych

Kate i William wypełniają swoje obowiązki

Para książęca ma przed sobą mnóstwo zadań. Właśnie rozpoczęła podróż przez Wielką Brytanię pociągiem, którym przemierzają Anglię, Szkocję oraz Walię. Cała trasa liczy około 900 kilometrów. Każdy kolejny przystanek to spotkanie z poddanymi, m.in. z przedstawicielami służby zdrowia. W ten sposób rodzina królewska chce podziękować obywatelom za ich poświęcenie i zaangażowanie w walkę z koronawirusem.

Wystarczyła chwila nieuwagi i wpadka zaliczona

Pierwszym przystankiem na trasie książęcej pary był Euston. Podczas gdy książę William rozmawiał z pracownikami kolei, księżna Kate wypisywała życzenia świąteczne na tablicy.

Dziękujemy pracownikom, którzy odpowiadają za transport, za utrzymanie ruchu w kraju w tym trudnym roku. Życzymy wam wszystkim wesołych świąt! - napisała Middleton.
 

Niestety, w wyniku roztargnienia na pamiątkowej tablicy wkradł się błąd ortograficzny, którego później na zdjęciach dopatrzyli się internauci. Księżna bowiem zgubiła literę "e" w "the" oraz "n" w wyrazie "country". Z całą pewnością językowa wpadka Kate postała w wyniku pośpiechu oraz tego, że oczy całego tłumu patrzyły jej na ręce podczas pisania. Skupienie się nawet na tak prostej czynności, gdy jest się w centrum uwagi, nie należy do prostych czynności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.