Joanna Przetakiewicz zdradza, dlaczego synowie doprowadzili ją do łez podczas ślubu. "Mnóstwo osób też się popłakało"

Podczas ślubu Joanny Przetakiewicz nie brakowało morza wylanych łez. Okazuje się, że to obecność jej synów tak bardzo ją poruszyła.

Pod koniec września Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub po dwóch latach związku. Para zdecydowała się utrzymać w tajemnicy zarówno ceremonię, jak  i przygotowania do niej. Oboje zgodnie stwierdzili, że ich najważniejszy dzień w życiu będzie miał charakter kameralny - na ślub zaproszono tylko 38 osób. Wśród nich była trójka synów Joanny: Aleksander, Filip i Jakub. To właśnie ich obecność wzruszyła Joannę.

Joanna Przetakiewicz, Rinke RooyensJoanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na niepublikowanym zdjęciu z wesela. Towarzyszą im synowie

Synowie Joanny Przetakiewicz wzruszyli ją na ślubie

Obecność trójki synów sławnej projektantki w jednym miejscu to rzadkość. Joanna Przetakiewicz w rozmowie z "Faktem" wyznała, że każdy z nich mieszka w innym mieście, a najdalej Filip, bo aż w San Francisco. Nie ma zatem wiele okazji do wspólnych spotkań.

Gdy zobaczyłam moich trzech chłopców w komplecie, od razu się wzruszyłam. Mnóstwo osób też się popłakało - powiedziała.
Wcześniej ich całą trójkę widziałam aż półtora roku temu. Filip przecież na co dzień nie mieszka w Polsce, tylko w San Francisco. Gdy go odwiedzam to sama, bez Kuby i Aleksandra. Dlatego ten moment pozostanie na zawsze bardzo specjalny w moim sercu - dodała.
Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała nagranie ze swojego ślubu z Rinke

Joanna Przetakiewicz wyznała także, że jej synowie są w stałym kontakcie i bardzo dobrze się dogadują. Dba także, aby raz w tygodniu robić rodzinne spotkania online. To pomaga zacisnąć więzi.

Mają cały czas bardzo dobry kontakt. Ale nie oszukujmy się, nie jest to taki sam kontakt, gdyby wszyscy mieszkali w jednym mieście. Zwłaszcza że ja bardzo dbam o te relacje rodzinne. Co najmniej raz w tygodniu staram się organizować spotkanie, na którym jest moja mama, moi synowie z dziewczynami i oczywiście syn Rinke - dodała.

Warto dodać, że Aleksander, Filip i Jakub są owocami pierwszego małżeństwa Joanny. Projektantka urodziła najstarszego syna Aleksandra, mając zaledwie 20 lat. Z pierwszym mężem rozwiodła się  po 14 latach.

Maryla Rodowicz, Anna Kalczyńska"Dzień dobry TVN". Rodowicz zwróciła uwagę Kalczyńskiej: Jak umrę, też tak będzie?

Więcej o: