Dawid Narożny sugeruje, że jest już po ślubie. Opublikował na Instagramie zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości

Dawid Narożny na początku tego roku pożegnał się z zespołem Piękni i Młodzi. Obecnie realizuje solowe projekty i układa sobie życie u boku nowej partnerki, Joanny. Wszystko wskazuje na to, że para jest już małżeństwem.

Dawid Narożny jeszcze kilka miesięcy temu był członkiem zespołu Piękni i Młodzi. W wyniku konfliktu został zmuszony go jednak opuścić. Chodziło głównie o jego skomplikowaną relację z byłą żoną, Magdaleną Narożną. Teraz oboje układają sobie życie na nowo. Okazało się, że mężczyzna najpewniej wziął ślub z kolejną partnerką.

Dawid Narożny z Piękni i Młodzi już po ślubie

Dawid Narożny jeszcze nie tak dawno temu występował razem z zespołem Piękni i Młodzi. W czerwcu 2019 roku fanami wstrząsnęła informacja o tym, że muzyk rozwodzi się z Magdą Narożną.

Obydwoje zapewniali jednak, że wciąż będą wspólnie koncertować. Szybko okazało się, że każde z nich ma już nowego partnera. Magda Narożna związała się z Krzysztofem, Dawid z Joanną. Wydawało się, że pomimo różnic w życiu prywatnym byli małżonkowie potrafią porozumieć się na płaszczyźnie zawodowej. Tak było do czasu, gdy po jednym z występów doszło do bójki. Wtedy Magda z innymi członkami grupy podjęła decyzję o wydaleniu Dawida z Pięknych i Młodych.

Zobacz też: Nagranie z awantury "Pięknych i Młodych" upublicznione. Widać moment, w którym doszło do rękoczynów. "Wy***aj stąd"

Mężczyzna skupił się na realizacji własnych, solowych projektów. Jego relacja z nową partnerką, Joanną, również rozwijała się i osiągała kolejne etapy. W lipcu Dawid Narożny, były członek Pięknych i Młodych ogłosił, że jego narzeczona spodziewa się dziecka. W listopadzie para powitała na świecie syna.

Teraz ogłosili kolejną wielką zmianę w ich życiu. Udali się do Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie podpisali dokumenty i oficjalnie zostali małżeństwem. Tak przynajmniej wskazuje zdjęcie, które pojawiło się na profilu Narożnego.

Taki piękny wtorek - napisał Dawid i oznaczył małżonkę.

Dawid Narożny wziął ślubDawid Narożny wziął ślub instagram.com@dawidnarozny

Gratulujemy!

Zobacz wideo Magda Narożna chwali się odpoczynkiem nad basenem
Więcej o:
Copyright © Agora SA