"Piękni i młodzi". Dawid Narożny wyciął byłą żonę z komunijnego zdjęcia córki. Fani oburzeni. Nie pozostał dłużny na zaczepki

Dawid Narożny pochwalił się zdjęciem z komunii córki. Fani wytknęli mu dziecinne zachowanie.

Z początkiem 2020 roku Dawid Narożny opuścił "Pięknych młodych", których tworzył z kolegą oraz żoną. Zanim doszło do roszad w zespole, muzyk i wokalistka postanowili się rozwieść. Pojawiły się sprzeczki, które miały swoją kulminację podczas imprezy sylwestrowej, na której to obecni partnerzy byłych małżonków dosłownie rzucili się na siebie z rękoma. Od tamtej pory relacje pomiędzy nimi są - lekko mówiąc - napięte, a najnowsze zdjęcie, jakie zamieścił w sieci Dawid, jest najlepszym tego dowodem. 

Dawid Narożny wyciął żonę z komunijnego zdjęcia córki

Owocem małżeństwa Narożnych jest córka, która właśnie przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć oczywiście obojga rodziców. Magda Narożna "błysnęła" na Instagramie odsłoniętym stanikiem, ale jej były ukochany również się nie popisał. Z zamieszczonego w sieci zdjęcia wyciął byłą małżonkę. 

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych świeciła stanikiem na komunii córki. "Zainwestuj w stylistę"

Z moim serduszkiem podczas Pierwszej Komunii Świętej. To tylko mały przedsmak, na dniach pokażemy Wam piękne zdjęcia z sesji. P.S. Wspólne zdjęcia również są - informacja tak dla tych wścibskich - napisał pod postem. 

Niektórzy internauci wytknęli mu, że zachował się nie na miejscu. 

Niby dorośli, inteligentni, a takie głupoty robią...
Właśnie chciałam zapytać, czy ujrzymy zdjęcie z obojgiem rodziców, czy mieli na tyle odwagi, aby piękną pamiątkę miała córka? Bo to nie chodzi o to, która połowa da więcej, tylko czy macie sami dla siebie tyle szacunku i odwagi, aby dobrze wychować dziecko - czytamy.

Dawid nie pozostał dłużny i szybko odpowiedział na zaczepki.

Proszę się nie martwić o moje wychowanie dziecka. Nie ujrzy pani takiego zdjęcia, gdyż jest to święto mojego dziecka, a nie jej obojga rodziców! - odpowiedział. 

Trafnie zripostował komentujących? 

Więcej o: