Jak mieszkają gwiazdy disco polo? Pegza w pałacu, Narożna całkiem zwyczajnie

Wiele osób wstydzi się, że słucha disco polo, ale tłumy na koncertach nie pozostawiają wątpliwości, że to właśnie takiej muzyki Polacy słuchają najchętniej. W sezonie letnim gwiazdy disco polo potrafią zagrać nawet 30 koncertów w miesiącu, co z pewnością korzystnie odbija się na ich kontach bankowych. Jak mieszkają gwiazdy disco polo? Większość z nich może pozwolić sobie na luksusy, ale są i tacy, którzy nie przesadzają z przepychem i żyją całkiem normalnie. Zobaczcie w naszej galerii poniżej.
Magda Narożna, Piękni i młodzi Magda Narożna, Piękni i młodzi instagram.com@madzia_pim

Magda Narożna z "Pięknych i młodych"

Zespół "Piękni i młodzi" świetnie radzi sobie na rynku już od blisko 10 lat. Mimo że z początkiem roku w atmosferze skandalu z zespołem pożegnał się Dawid, nie odbiło się to na propozycjach koncertowych.

Wokalistka Magda Narożna chętnie na Instagramie pokazuje swoje cztery kąty, które dzieli z nowym partnerem i córką. Widać, że dom jest urządzony porządnie, jednak nie ma tam luksusów, na które z pewnością mogłaby sobie pozwolić. Choć musimy przyznać, że jej garderoba jest ponadprzeciętna. 

Magda Narożna, Piękni i młodzi
instagram.com@madzia_pim

Czadoman Czadoman instagram.com@czadoman

Czadoman

Czadoman, a właściwie Paweł Dudek dzięki piosence "Ruda tańczy jak szalona" na dobre ugruntował swoją pozycję w branży. Jego hity zagwarantowały mu nawet udział w "Tańcu z gwiazdami", jednak to nie na tanecznym show, a na koncertach zarabia najwięcej, o czym doskonale świadczy jego dom. Nie zabrakło w nim również kącika muzycznego, gdzie wokalista może zbierać swoje trofea. 

Czadoman
instagram.com@czadoman

Etna Etna instagram.com/etnamusicofficial

Etna

Etna w branży jest już od wielu lat i zdążyła dorobić się domu, który chętnie pokazuje fanom na Instagramie. Jest przytulnie i swojsko. Bez zbędnych luksusów. 

Etna
instagram.com/etnamusicofficial

Elwira z zespołu Mejk Elwira z zespołu Mejk instagram.com/elwiramejk

Elwira Mejk

Elwira zespół Mejk tworzy wraz z mężem Mariuszem. Ich przebój "Tańczę z nim do rana" ma już ponad 22 miliony odsłon an YouTubie, co doskonale przekłada się na zlecenia koncertowe. Dom wokalistki to prawdziwa gratka dla niejednego architekta. Na nas największe wrażenie zrobiła kuchnia. 

Elwira Mejk
instagram.com/elwiramejk

Patryk Pegza z 'After party' Patryk Pegza z 'After party' instagram.com/patryk_pegza_after_party/

Patryk Pegza z After Party

"Ona lubi pomarańcze", czy "Nie daj życiu się" to wielkie hity disco polo, które z pewnością pozwoliły Patrykowi, który jest frontmanem zespołu, na kupno domu, który wygląda jak pałac. Jesteśmy pod wrażeniem. 

Patryk Pegza z 'After Party'
instagram.com/patryk_pegza_after_party/

Sylwester Gazda z 'Power Play' Sylwester Gazda z 'Power Play' instagram.com/sylwek_powerplay/

Sylwester Gazda z Power Play

Przeboje Power Play na YouTubie mają łącznie ponad 200 milionów odsłon, więc wokalista nie musi obawiać się o brak pracy na najbliższe lata. Sylwek mieszka w pięknym domu, gdzie wraz z żoną od niedawna sprawdzają się w roli rodziców. 

Sylwester Gazda z Power Play
instagram.com/sylwek_powerplay/

Więcej o: