Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych świeciła stanikiem na komunii córki. "Zainwestuj w stylistę"

Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, świętowała ostatnio komunię córki. Stylizacja, którą przygotowała na tę uroczystość, nie wszystkim fanom przypadła do gustu. Poszło o wystający seksowny stanik.

Magdalena Narożna jest liderką znanego zespołu disco polo - Piękni i Młodzi. Nie od dziś wiadomo, że wokalistka lubi zaskakiwać fanów. Dużo emocji wzbudzają jej eksperymenty z wizerunkiem. Niedawno była żona Dawida Narożnego pochwaliła się różowymi włosami, a innym razem udostępniła na Instagramie zdjęcie w samej bieliźnie. Teraz gwiazda Pięknych i Młodych zwróciła na siebie uwagę odważną stylizacją.

Zobacz wideo Królowe modowego recyklingu.

Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych na komunii córki

Magdalena Narożna świętowała ostatnio wyjątkowy dzień. Jej córka Gabrysia przystąpiła do sakramentu komunii. Zdjęciem z tej uroczystości liderka Pięknych i Młodych podzieliła się z fanami.

Dziś do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiła moja Królewna. Mama pęka z dumy - napisała na Instagramie wokalistka.
 

Internauci pod lupę wzięli jednak strój Magdaleny Narożnej. Stylizacja wokalistki wzbudziła spore emocje i podzieliła obserwatorów. Niektórzy z nich uważają, że stanik nie powinien zwracać uwagi podczas takiej uroczystości. Inni zaś sugerują, że wokalistka powinna zatrudnić stylistę.

Wszystko super, ale stanik nie.
Musisz zainwestować w stylistę, bo Twój strój jest tragiczny.

Całe szczęście w komentarzach znalazło się również wiele głosów chwalących strój gwiazdy Pięknych i Młodych:

Każdy ma prawo się ubrać jak chce... Jedni lubią takie stylizacje, inni znowu coś innego,  ale to tylko w Polsce patrzy się, jak kto się ubiera! Ps. Błogosławieństwa Bożego dla Gabrysi.
Gratulacje. Madziu, stylizacja bardzo mi się podoba, wszystko połączone razem: elegancja, klasa, szyk. Pozdrawiam.

A Wy jak uważacie? Czy słusznie stanik wokalistki wzbudził takie emocje?

Zobacz także: Magda Narożna z "Pięknych i młodych" pręży się przed samochodem w obiektywie nowego partnera.