Partnerka Dawida Narożnego spodziewa się dziecka. Mamy jej zdjęcia z ciążowym brzuchem! [TYLKO U NAS]

Dawid Narożny już za kilka miesięcy powita na świecie swoje drugie dziecko. Mamy dla Was nie lada gratkę - zdjęcia Joanny z ciążowym brzuszkiem!

W środę informowaliśmy Was, że były członek zespołu Piękni i Młodzi potwierdził, że już za kilka miesięcy powita na świecie swoje drugie dziecko. Muzyk jest bardzo szczęśliwy i już nie może doczekać się rozwiązania. Dawid Narożny oraz jego partnerka Joanna postanowili podzielić się z nami wyjątkowymi fotografiami. Widzimy na nich przyszłą mamę z ciążowymi krągłościami!

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych będzie miał kolejne dziecko

Dawid Narożny przez wiele lat był związany z wokalistką zespołu Pięknych i Młodych, Magdą Narożną. Owocem ich związku jest Gabrysia. Jakiś czas temu para zdecydowała się rozstać. Teraz oboje znaleźli swoje drugie połówki i wszystko wskazuje na to, że są naprawdę szczęśliwi.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Partnerka Dawida Narożnego jest w ciąży! Gwiazdor będzie miał drugie dziecko [TYLKO U NAS]

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Dawid oraz jego ukochana Joanna powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Próżno szukać w mediach społecznościowych zdjęć partnerki muzyka z ciążowym brzuszkiem. Para zdecydowała się jeszcze ich nie publikować. Jednak postanowili podzielić się nimi z czytelnikami Plotka!

Dawid Narożny z partnerkąDawid Narożny z partnerką fot. Szymon Zrodlowski

Po zdjęciach widać, jak para jest szczęśliwa! Joanna ma już naprawdę spory brzuszek i kwitnie w błogosławionym stanie. Dawid za to wygląda na dumnego tatę i z wielkim uczuciem dotyka ciążowe krągłości swojej ukochanej. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii!

Fotografie są piękne! Które podoba się Wam najbardziej? Życzymy przyszłej mamie dużo zdrowia i czekamy na więcej zdjęć.

Więcej o: