Magdalena Narożna pochwaliła się garderobą. Na pierwszym planie jej odważna kreacja. "Boska i wystrzałowa"

Magdalena Narożna podzieliła się z obserwatorami zdjęciem ze swojej garderoby. Pomieszczenie zdaje się być jednak wyłącznie tłem. Spójrzcie tylko, na jaką stylizację zdecydowała się wokalistka! Przyznajemy - odważną.

Magdalena Narożna znana jest miłośnikom muzyki disco polo z zespołu Piękni i Młodzi, który pierwotnie współtworzyła ze swoim ówczesnym mężem Dawidem Narożnym. Para zdecydowała się jednak rozstać i ułożyć swoje prywatne oraz zawodowe życie osobno.

Zobacz wideo

Obecnie na Instagramie wokalistki możemy obserwować zdjęcia z nowym partnerem. Przypomnijmy, że w lipcu tego roku Magdalena Narożna oficjalnie potwierdziła zaręczyny. Jak przyznała, wybranek bardzo ją zaskoczył, jednak pasują do siebie tak bardzo, że pozostało jej powiedzieć "tak". Oprócz fotek z ukochanym, na profilu Narożnej nie brakuje solowych fotografii, które przyciągają obserwatorów. Wcale się nie dziwimy! Ostatnie zdjęcie z garderoby mówi samo za siebie.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny kąśliwie komentuje zaręczyny byłej żony. "Może teraz się ze mną dogada i nie będzie robiła problemów"

Magdalena Narożna pozuje w garderobie

Wokalistka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje kulisy swojego życia. Na wielu zdjęciach możemy zobaczyć, jak mieszka Magdalena Narożna. 

ZOBACZ TEŻ: Tak mieszka Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Wnętrza robią wrażenie!

W naszym ostatnim zestawieniu poszczególnych pomieszczeń z pokaźnego, acz przytulnego domku jednorodzinnego zabrakło garderoby. Teraz możemy uzupełnić kolekcję, gdyż na Instagramie Narożnej pojawiło się zdjęcie prosto z pomieszczenia na ubrania. Trzeba przyznać, że zarówno rozmiar garderoby, jak i jej wyposażenie robią wrażenie. Na pierwszy plan zdjęcia wysuwa się jednak odważna stylizacja Magdaleny, a dokładniej - jej głęboki dekolt.

Czy ktoś z Was pamięta w którym programie wystąpiłam w tej pięknej sukience? - zapytała gwiazda Pięknych i Młodych.
 

Internauci błyskawicznie powiązali sukienkę z programem "Taniec z Gwiazdami". W komentarzach nie brakowało pochwał.

Sukienka znana. Kilka lat wstecz założona pierwszy raz, a nadal na czasie, a Ty Madziu - figura też bez zmian. Petarda.
Wyglądasz genialnie w niej.
Jak zawsze boska i wystrzałowa - pisali obserwatorzy.

Podoba wam się Narożna w takiej odsłonie?