Dawid Narożny kąśliwie komentuje zaręczyny byłej żony. "Może teraz się ze mną dogada i nie będzie robiła problemów"

Dawid Narożny na Instastory odniósł się do zaręczyn byłej małżonki. Nie obyło się bez złośliwości. Wypomniał jej, że nie ułatwia mu unieważnienia ich ślubu kościelnego.

Magda Narożna i Dawid Narożny przez wiele lat tworzyli duet nie tylko w życiu prywatnym, ale również na scenie. Owocem ich miłości jest córka, która niedawno przystępowała do pierwszej komunii świętej. Niestety rodzinna sielanka skończyła się w zeszłym roku, co skończyło się rozwodem, a także wyrzuceniem Dawida z zespołu Piękni i Młodzi. Byli małżonkowie są już w nowych związkach, jednak do tej pory chętnie kąśliwie komentują się nawzajem w mediach, szczególnie Dawid, który właśnie odniósł się do  zaręczyn byłej ukochanej. 

ZOBACZ TEŻ: Partnerka Dawida Narożnego spodziewa się dziecka. Mamy jej zdjęcia z ciążowym brzuchem! [TYLKO U NAS]

Dawid Narożny komentuje zaręczyny byłej żony

Dawid Narożny już w listopadzie przywita swoje drugie dziecko, którego spodziewa się z aktualną partnerką. Życie na nowo ułożyła sobie również Magda, która zaledwie kilka dni temu ogłosiła w "Pytaniu na śniadanie", że jest już po zaręczynach. Ta wiadomość dotarła też do Dawida, który na Instastory zamieścił screen artykułu o zaręczynach byłej żony. Pokusił się również o gratulacje.

Moi drodzy, dostaję od Was wiele wiadomości. Tak, wiem, słyszałem o zaręczynach już w listopadzie i bardzo się z tego powodu cieszę. Gratuluję (przyszłej młodej parze) - czytamy.

Nie obyło się bez złośliwości. Dawid Narożny wypomniał byłej żonie, że ta komplikuje unieważnienie ich ślubu kościelnego. 

Może po tych licznych publikacjach 'niemiłosiernie szczęśliwa osoba' zmieni zdanie i w końcu dogada się ze mną i nie będzie robiła problemów w sprawie unieważnienia ślubu kościelnego w trybie skróconym, o które już tyle czasu prosiłem - dodał. 

Do tej pory Magda Narożna starała się nie odpowiadać na zaczepki byłego męża. Myślicie, że tym razem zmieni zdanie i odbije piłeczkę? 

Zobacz wideo