Dawid Woliński na zdjęciu sprzed lat. "Ja i tata". Sądząc po minie, wycieczki górskie to nie jego żywioł. I co za fryzura!

Dawid Woliński postanowił sięgnąć do rodzinnego albumu. Wiedzieliście, jak projektant wyglądał jako nastolatek?

Już w środę wieczorem odbędzie się finał dziewiątej edycji programu "Top Model". Zaledwie dzień przed planowanym odcinkiem na żywo, w sieci pojawiły się dowody na to, że Dominic D'Angelicaznajduje się w oficjalnym rejestrze przestępców seksualnych, który jest dostępny na stronie sądu hrabstwa Amador w stanie Kalifornia. Okazuje się, że wiele gwiazd wsparło młodego modela. Wśród nich był między innymi Michał Piróg, który zaprzyjaźnił się z nim na planie programu. Dawid Woliński również odniósł się do sprawy, choć w nieco bardziej powściągliwy sposób. Projektant zamiast szykować się do wielkiego finału, postanowił zajrzeć do rodzinnego albumu. Pochwalił się wyjątkowym zdjęciem.

Meghan Markle, HarryMeghan Markle poroniła. "Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie"

Zobacz wideo W zeszłym roku nie wygrał faworyt Wolińskiego

Dawid Woliński pokazał archiwalną fotografię z tatą

Woliński opublikował na swoim InstaStories bardzo stare zdjęcie. Chciał je zachować jak najdłużej, dlatego postanowił zeskanować je do galerii w telefonie komórkowym. Na fotografii widzimy tatę Dawida, a także jego samego. Jako nastolatek nosił długie włosy, które dzisiaj nazywamy fryzurą na Marka Mostowiaka.

Nastoletni Dawid preferował sportowy i luźny styl. Na zdjęciu chłopak ma na sobie krótkie spodenki i żółtą koszulkę ze znanym logo. Nie mogły nam umknąć również długie skarpetki, podciągnięte aż po łydki.

Ja i tata - podpisał krótko zdjęcie Dawid Woliński.

Dawid WolińskiDawid Woliński instagram/dawid_wolinski_private

Viki Gabor, Alicja TraczEurowizja Junior 2020. Viki Gabor szczerze o Ali Tracz

Czy widząc to zdjęcie, pomyślelibyście, że ten chłopak zostanie kiedyś znanym projektantem mody? Trzeba przyznać, że Dawid przeszedł ogromną metamorfozę i cieszymy się, że możemy ją zobaczyć. A wam, jak spodobała się rodzinna fotka?