Dawid Woliński odniósł się do sprawy Dominica D'Angelica? Opublikował post, który może ujawniać jego stanowisko

Do tej pory Dawid Woliński nie skomentował wprost sprawy Dominica D'Angelica. Wrzucił za to na InstaStories krótkie zdanie, które może ujawniać jego stanowisko.

Sprawa Dominica D'Angelica wstrząsnęła polskimi mediami. W sieci ukazały się bowiem niepokojące informacje dotyczące przeszłości finalisty polskiego "Top Model". Wynika z nich, że model złamał prawo i według organizacji organizacji non-profit znajduje się w oficjalnym rejestrze przestępców seksualnych. Stacja TVN już opublikowała oświadczenie, z którego wynika, że Dominic został usunięty z finału programu. Teraz wygląda na to, że Dawid Woliński, który jest jurorem show, postanowił odnieść się do sprawy.

'Top Model'TVN wydało oficjalne oświadczenie w sprawie Dominica D'Angelica. "Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu"

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka

Dawid Woliński odniósł się do sprawy Dominica D'Angelica?

Sprawa Dominica D'Angelica wyszła na jaw przy okazji komentarza organizacji non-profit Operation Care zostawionego na oficjalnym profilu programu "Top Model". Organ ten pomaga ofiarom przemocy domowej i przestępstw na tle seksualnym. Można przeczytać w nim, że Dominic D'Angelica znajduje się w oficjalnym rejestrze przestępców seksualnych.

Na razie jurorzy są powściągliwi w komentowaniu sprawy uczestnika show. Michał Piróg dodał wymowny post na IstaStories, a potem stanął w obronie modela. Teraz podobnie zachował się Dawid Woliński, który na swoim InstaStories napisał:

Zniszczyć człowieka, jakie to proste!

Dawid WolińskiDawid Woliński Instagram/dawid_wolinski_private

Top modelMichał Piróg apeluje o zaprzestaniu krytykowania Dominica z "Top Model"

Polecamy: Uczestnicy "Top Model" komentują decyzję TVN o usunięciu Dominica. "Przestępca seksualny to przestępca seksualny"

Projektant i juror "Top Model" nie napisał wprost, że chodzi o Dominica D'Angelica, ale można wysnuć takie wnioski.

Zobacz też: Dominic D'Angelica i jego brat wystąpili w amerykańskim show. Już wtedy pojawił się motyw aresztu