Dominic D'Angelica wydał oświadczenie. Komentują je gwiazdy. Michał Piróg: Bądź silny

Gwiazdy publicznie okazały swoje wsparcie usuniętemu z finału "Top Model" uczestnikowi. Dominic D'Angelica odblokował możliwość komentowania pod najnowszych postem na Instagramie i to właśnie tam pojawiły się komentarze.

Już w środę wieczorem odbędzie się finał dziewiątej edycji programu "Top Model", który będzie nadawany na żywo. Wśród czterech uczestników, którzy przetrwali do ostatniego odcinka był Dominic D'Angelica. Jednak dzień przed planowanym finałem w sieci zawrzało. Pojawiły się dowody na to, że model znajduje się w oficjalnym rejestrze przestępców seksualnych. Stacja TVN wydała oficjalnie oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się, że Dominic został usunięty z finałowego odcinka. Sam mężczyzna swoje stanowisko opublikował późno w nocy. Mimo to pod jego postem pojawiło się wiele słów wsparcia.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o współpracy z Joanną Krupą

Gwiazdy wspierają Dominica D'Angelica

Dominic opublikował oficjalnie oświadczenie za pośrednictwem Instagrama. Twierdzi, że nigdy nie został uznany za winnego i że czuje się bardzo zraniony całą sytuacją.

Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu. Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu, kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w areszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą seksualnym.
 

Komentarze widzów programu były mocno podzielone, jednak kilka gwiazd zdecydowało się oficjalnie wesprzeć modela. Wśród nich znaleźli się: Joanna Jędrzejczyk, Michał Piróg, Hubert Gromadzki czy Osi Ugonoh.

Jestem bardzo szczęśliwa, widząc ten post - napisała Osi Ugonoh.
Bądź silny - dodał Michał Piróg.
Nie oceniaj, dopóki nie znasz wersji obu stron - skomentował Hubert Gromadzki.

Komentarze pod postem Dominica D'AngelicaKomentarze pod postem Dominica D'Angelica instagram/iamdominicdangelica

Myślicie, że sytuacja jeszcze się rozwinie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.