Marcela Leszczak opowiedziała o problemach z cerą. Pokazała zdjęcia bez makijażu. "Obsesyjnie drapałam się"

Marcela Leszczak ujawniła, że miała duże problemy z cerą. Teraz postanowiła pokazać zdjęcia bez makijażu.

Marcela Leszczak postanowiła podzielić się z fanami tajemnicą swojej cery. Okazuje się, że partnerka Miśka Koterskiego właśnie zakończyła dziewięciomiesięczną kurację, dzięki której może pochwalić się piękną cerą. Do tej pory miała z nią duże problemy.

Marcela Leszczak, Misiek KoterskiMisiek Koterski pozuje z Marcelą Leszczak i położył rękę na jej pośladku. Zawrzało

Zobacz wideo Marcela Leszczak poddała się wampirzemu liftingowi

Marcela Leszczak opowiedziała o problemach z cerą

Marcela Leszczak wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. W opisie do fotografii wyraziła swoją radość z zakończenia kuracji leczniczej.

Juhuuu! Po dziewięciu miesiącach leczenia trądziku w końcu odstawiłam IZOTEK. (...) Liczę na to, że już nie wróci, choć wiem, że doświadczenia macie inne ja jestem dobrej myśli. Teraz dobrze dobrana pielęgnacja pozwoli mi cieszyć się super efektem - napisała Marcela Leszczak.
 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek zdjęła sztuczne rzęsy. "To jedna z lepszych decyzji urodowych"

Z kolei na InstaStories partnerka Miśka Koterskiego postanowiła podzielić się archiwalnymi zdjęciami bez makijażu, na których zaprezentowała swoje problemy ze skórą. Na niektórych fotografiach widać drobne krostki, ale największym problemem dla Marceli były blizny, które tworzył się po wygojeniu zmian trądzikowych.

U mnie głównym powodem były blizny, które robiły się samoistnie. Z takich gojących krostek robiły się blizny. (...) Jeszcze tylko napiszę, że poza unikaniem słońca ważne jest nawilżanie regularnie, bo ja omijając jeden dzień wieczorem obsesyjnie drapałam się, najczęściej brzuch, plecy i usta. To jest moje doświadczenie, być może ktoś z wam ma inne - napisała Marcela Leszczak.

Najważniejsze, że Marcela Leszczak pokonała problem i już lepiej czuje się we własnej skórze.