Dziennikarz kpi z Edyty Górniak w "Pytaniu na śniadanie". Po chwili pojawiła się tam ona. Interweniował Kammel

Niezręczna sytuacja miała miejsce w sobotnim "Pytaniu na śniadanie". Radek Brzózka zakpił z Edyty Górniak i jej live'a. Dziennikarzowi przerywał Tomasz Kammel.

14 listopada telewizyjna dwójka wyemituje pierwszy ćwierćfinał 11. edycji "The Voice of Poland". W związku z panującymi obostrzeniami "live" został nagrany wcześniej bez udziału publiczności. W sobotni poranek ruszyła promocja odcinka, dlatego też wywiadu w "Pytaniu na śniadanie" udzieliła jedna z trenerek show, Edyta Górniak. Chwilę przed wejściem na antenę z jej kontrowersyjnych teorii spiskowych sprzed kilku dni kpił Radek Brzózka.

Edyta GórniakEdyta Górniak zaprzecza swoim wypowiedziom i straszy kolegów z branży prawnikiem. "Wy barany bezmyślne"

Zobacz wideo Edyta Górniak o wierze: "Potrzebuje spotkać się sam na sam w modlitwie"

Radek Brzózka kpi z Edyty Górniak w „Pytaniu na śniadanie”. Interweniował Kammel

W sobotnim "Pytaniu na śniadanie" pojawił się Radek Brzózka. Dziennikarz TVP opowiadał o popularnych ostatnio w Szwecji czipach, które są wszczepiane pod skórę. W pewnym momencie odniósł się do kontrowersyjnych wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii.

Po pierwsze mam nadzieję, że nie ogląda nas teraz Edyta Górniak, bo jak ona dowie się o tych wszystkich rzeczach, jak stworzy kolejnego livestreama, to myślę, że polski internet się nie pozbiera. Mówimy o rzeczach, które dotyczą naszego DNA, którego nie widać gołym okiem, fal, których nie widać gołym okiem, więc teorie spiskowe czekają.

Radek BrzózkaRadek Brzózka screen 'Pnś'

Kadr z 4. sezonu serialu Netfliksa 'The Crown'Chcesz obejrzeć czwarty sezon "The Crown"? Przypomnij sobie, co wydarzyło się w trzecim

Nagle wypowiedź kolegi przerwał Tomasz Kammel, który zapowiedział, że Górniak za kilka chwil pojawi się w programie.

Edyta będzie u nas w programie, pozwól, że dopiero rozważę, czy warto uderzać w te tony i zadawać jej te pytania, bo najważniejszy jest "The Voice of Poland". Z Tobą wolę rozmawiać o tym - odparł.

Tuż przed 11:00 Edyta faktycznie pojawiła się w śniadaniówce, ale z jej gospodarzami rozmawiała przez kamerkę ze swojego domu. Nawet w jednym zdaniu nie odniosła się do swoich teorii spiskowych. Mówiła jedynie o muzycznym show. Dobra taktyka?

Więcej o: