Magda Steczkowska wypoczywa z rodziną w górach. "Cudnie widzieć szczęśliwych ludzi". Gwiazda wsparła strajkujące kobiety

Magda Steczkowska od kilku dni spędza urlop w gronie najbliższych z dala od miasta. Na oficjalnym Instagramie wokalistki pojawiło się zdjęcie uśmiechniętej czwórki.

Magda Steczkowska zdecydowała się na chwilę wytchnienia od bieżących wydarzeń. Razem z córkami i mężem, wybrała się na kilka dni w Tatry, aby odnaleźć potrzebny spokój. Wokalistka cały czas jednak wspiera kobiety i trwający strajk.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska na wakacjach z synami

Magda Steczkowska na urlopie z rodziną

Chwilę oddechu piosenkarka postanowiła zaczerpnąć w polskich górach. Na wyprawę wybrała się w Tatry, w towarzystwie męża oraz dwóch córek. Oderwanie się od zgiełku i kontakt z naturą jest bardzo często idealnym wyjściem, aby w pełni się zrelaksować. Gwiazda wrzuciła na Instagram zdjęcie - jej córki strasznie wyrosły.

 

Internauci zazdroszczą wokalistce chwil wytchnienia i życzą udanie spędzonego czasu. Zachwycają się również wyrośniętymi dziewczynkami - czas nieubłaganie biegnie do przodu! 

Pozostaje mi tylko pozazdrościć takich widoków-pozytywnie oczywiście.
Jakie te dzieci już duże! - czytamy w komentarzach.

Magda SteczkowskaMagda Steczkowska pochwaliła się córką maturzystką. "Serce wysiądzie mi z nerwów"

Magda Steczkowska wspiera protestujące kobiety

Choć na odległość, Steczkowska popiera trwające strajki, dotyczące wyroku TK o aborcji. Na profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie z charakterystycznym symbolem czerwonej błyskawicy. Wśród komentarzy pojawiła się również wypowiedź Magdy:

Mam trzy córki i boję się jak cholera. To co się obecnie dzieje sprawia, że nienawiść wylewa się z nas szerokim strumieniem... Ja z tym nie umiem się pogodzić, dlatego wysyłam dużo ciepłych myśli, miłości i szukam w sobie spokoju, żeby móc się nim dzielić. Dla mnie ten #strajkkobiet jest kolejną próbą pokazania, że kobiety są WAŻNE! Mają głos i prawo do podejmowania decyzji. Chcą być wysłuchane - komentuje Steczkowska.

Magda SteczkowskaMagda Steczkowska pochwaliła się zdjęciem z córką. Zosia jest już studentką

Wokalistka również jest wzburzona całą sytuacją, a w celu odnalezienia, choć chwilowego, spokoju pomagają piękne widoki.