Magda Steczkowska pochwaliła się córką maturzystką. "Serce wysiądzie mi z nerwów". Internauci są zgodni: Czysta matka i ciotka

18-letnia Zofia, córka Magdy Steczkowskiej i Piotra Królika, zdaje w tym roku maturę. Jej sławna mama nie kryje emocji.

Tegoroczne matury zdecydowanie różnią się od poprzednich. Ze względu na obostrzenia sanitarne egzamin dojrzałości został przesunięty o miesiąc. Co więcej, maturzyści muszą być uzbrojeni nie tylko w przyrządy do pisania, ale też w maseczki ochronne lub przyłbice. Przed wejściem na salę uczniowie mają również badaną temperaturę. W tym roku matury zdaje najstarsza córka Magdy Steczkowskiej, Zofia.

Magda Steczkowska pokazała zdjęcie najstarszej córki

Egzamin dojrzałości to ogromne przeżycie nie tylko dla maturzystów, ale i dla rodziców, których dzieci powoli wyfruwają z gniazda. Ostatnio przekonała się o tym Magda Steczkowska. Wokalistka relacjonuje na Instagramie maturę swojej córki. Przy okazji egzaminu z matematyki wrzuciła do sieci serię zdjęć Zofii.

Dzień drugi. Matematyka. Cały wachlarz emocji związany z tym przedmiotem. zobaczycie na tych zdjęciach. Dasz radę córeczko. Kochani Maturzyści, całym sercem z Wami (i niech to się już skończy, bo mi to serce z nerwów wysiądzie) - dopisała.
 

Zofia to piękna dziewczyna. Zgodzicie się też chyba z nami, że nastolatka jest bardzo podobna do swojej sławnej mamy? Tego samego zdania są internauci.

Czysta matka i ciotka.
Jaka matka taka córka. Podobna do Ciebie na maksa.
Jaka ona jest zjawiskowo piękna - czytamy w komentarzach - czytamy w komentarzach.

My również trzymamy kciuki za wszystkich tegorocznych maturzystów. Dacie radę!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.