Magda Steczkowska pochwaliła się zdjęciem z córką. Zosia jest już studentką. Internauci pod wrażeniem: Jak siostry!

Magda Steczkowska pokazała wspólne zdjęcie z córką. Ta jest już dorosłą kobietą. Internauci nie szczędzą im komplementów.

Magda Steczkowska spełnia się na scenie, ale jej życie rodzinne jest równie owocne. Piosenkarka od ponad 19 lat jest związana z Piotrem Królikiem, a owocem ich miłości są trzy córki: Zofia, Michalina i Antonina. Najstarsza z nich- Zofia jest już studentką, czym dumna mama pochwaliła się ostatnio na Instagramie. 

ZOBACZ TEŻ: Magda Steczkowska o relacjach z Justyną. Na płaszczyźnie zawodowej nie zawsze było różowo. "Jest Jusia i jedna wystarczy"

Magda Steczkowska pochwaliła się zdjęciem z córką

Magda Steczkowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie relacjonuje nie tylko swoje życie zawodowe, ale również prywatne. Tym razem piosenkarka zamieściła kilka wspólnych zdjęć z najstarszą córką Zosią, która już poszła na studia. 

Moja mała córeczka studentką. Jak to możliwe? Przecież dopiero co byłaś taka malutka. Chyba nigdy się do tego nie przyzwyczaję. Z drugiej strony, ta dorosła, piękna kobieta napawa mnie dumą i radością. Fajnie jest pogadać z Zosią o ważnych sprawach tego świata, wypić kawkę, pójść na zakupy i kupić sobie stylówki w tym samym sklepie dla matki i córki. Niech Ci córeczko, na tych studiach dobrze będzie i choć czasy trudne i niespokojne, Ty miej spokój w swoim sercu. I pamiętaj, że mamusia jest niedaleko...- czytamy pod postem.
 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, wśród których nie brakuje komplementów pod adresem zarówno matki jak i córki. 

Która córka która matka. Taki żarcik. Obie piękne.
Taka Mama to skarb. Wyglądacie jak siostry.
Jak siostry obie piękne uśmiechnięte aż miło- piszą w komentarzach.

Faktycznie są do siebie tak bardzo podobne?

Zobacz wideo #ZOSTAJEMYWDOMU - Magda Steczkowska
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.