Konflikt w rodzinie Steczkowskich? Agata promowała książkę sama. Teraz komentuje. "Od początku wiedziałam, że nie przyjdą"

Na premierze książki Agaty Steczkowskiej o historii ich rodziny nie pojawił się nikt z rodzeństwa, ani nawet matka... Dodzwoniliśmy się do źródła i zapytaliśmy o powody.

W ostatnim czasie media znów żyją historią rodziny Steczkowskich. Na rynku ukazała się właśnie książka Agaty Steczkowskiej, w której ta postanowiła odczarować plotki, że "jej mama uwiodła księdza". Jednak pisarka promowała to dzieło... sama. W tym ważnym dla Agaty dniu nie pojawiła się ani Justyna, ani Magda. Ze względu na to media znów zaczęły się rozpisywać, że domniemany rodzinny konflikt rzeczywiście istnieje. Jak jest naprawdę?

Ja wiedziałam od początku, że nikt nie przyjdzie na tę premierę z wielu względów. To był środek tygodnia, godzina 18:00. My wszyscy jesteśmy rozrzuceni po Polsce, mieszkamy gdzieś indziej. Moja mamusia 400 kilometrów od Warszawy, jest chora i nie można jej tak przewozić. Każdy ma swój powód, ale nie taki, o jakich media piszą. Nam jest ogólnie ciężko się spotkać. Każdy ma swoje rodziny, kariery, dzieci, koncerty...  – tłumaczy nam Agata Steczkowska.

Zapytaliśmy Agatę Steczkowską wprost, dlaczego na premierze nie było Magdy i Justyny, które są z Warszawy i swoją obecnością mogłyby pomóc w promocji książki.

Nie wiem, ale jeśli któraś miałaby coś przeciwko tej książce, to pewnie już dawno by o tym powiedział. Co akurat wtedy robiły? Niech na ten temat one się wypowiadają. To nie jest tak, że ja teraz wywlekam jakieś trupy z szafy. Akurat w tej rodzinie trupów nie ma – wyznała  w rozmowie z nami Agata.

Warto przypomnieć, rodzice sióstr Steczkowskich poznali się, gdy ich ojciec był księdzem w Duląbce. Młodzi zakochali się w sobie bez pamięci, Stanisław Steczkowski dla miłości porzucił kapłańską posługę, a chwilę później na świecie pojawiła się Agata.

Co o tym wszystkim myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz wideo

MM

Kupicie książkę o życiu rodziny Steczkowskich?
Więcej o:
Komentarze (16)
Konflikt w rodzinie Steczkowskich? Agata promowała książkę sama. Teraz komentuje. "Od początku wiedziałam, że nie przyjdą"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 31

  Lepiej, że zrezygnował z kapłaństwa i poszedł za głosem serca i był dobrym mężem i ojcem, niż miałby być byle jakim księdzem.

 • Gość: olinus

  Oceniono 8 razy 8

  a kogo to obchodzi? jedna niech se spiewa a druga niech se pisze

 • Gość: ewa

  Oceniono 6 razy 4

  Tak naprawde one wszystkie sie po prostu nie lubią stwarzają tylko dobre pozory

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  drogi Plotku, magda mieszka pod Krakowem... nie kłamcie i nie siejcie propagandy!!!

 • Gość: Piotrek

  Oceniono 1 raz 1

  Sa wyjatkowo zdolne
  To fakt, ale Justyna to skarb narodowy!

 • Gość: igo

  Oceniono 1 raz 1

  Całkiem przypadkiem przeczytałem. Fajna książka i brawo Pani Agato - takich opowieści i zdarzeń może i jest dużo, ale taka Rodzina to wyjątek !

 • Oceniono 1 raz 1

  Nie wiem czy sam zdecydowałbym się na takie wywlekanie spraw rodzinnych... Z drugiej jednak strony wielki szacunek za wytrwałość i chęć obalenia wielu mitów i plotek oczerniających rodzinę.

 • Gość: kristi

  Oceniono 7 razy 1

  Cholera nogo interesuje ta dmuchana Steczkowska,masakra!!!

 • Gość: Jolka

  0

  Ksiazka super ciekawa, polecam. Justyna jest aktywna Diva I Nie ma czasu na spotkania...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX