Steczkowska znów skłóciła rodzinę? Chce zekranizować swoją książkę. "Zdanie sióstr jej nie obchodzi"

Siostry Steczkowskie skłócone. Ponoć poszło o film o ich rodzinie, który ma niebawem powstać.

W ubiegłym roku Agata Steczkowska wydała książkę o swojej rodzinie "Steczkowscy. Miłość wbrew regule". Opisanie historii rodziny Steczkowskich sprawiło, że cała rodzina została skłócona, a na premierze nie pojawiła się ani żadna z sióstr, ani matka. Afera wokół książki w końcu ucichła, ale według "Faktu" szykuje się kolejny konflikt.

Tym razem chodzi o film, który ma powstać na podstawie wydanej książki. Prawdopodobnie Agata Steczkowska jest na etapie ostatnich rozmów na temat filmu. Siostry są wściekłe, że znów chce przedstawiać publicznie intymne fragmenty z życia rodziny, a ona nie liczy się z ich zdaniem.

Zdanie pozostałych sióstr jej nie obchodzi. Nie pyta nikogo o pozwolenie. Najważniejsze dla niej jest to, że gdy jeszcze pisała książkę, jej mama powiedziała, że jeśli ktoś chciałby sfilmować tę opowieść, ona nie ma nic przeciwko - czytamy.

Przypomnijmy, że po promocji książki Justyna Steczkowska nieprzychylnie skomentowała poczynania swojej siostry. Myślicie, że padną kolejne gorzkie słowa? 

MT