Jolanta Kwaśniewska zmieniła fryzurę. Nowy kolor bardzo odświeżył jej wizerunek. "Prezydentowa odmłodniała o dekadę!"

Jolanta Kwaśniewska zachwyciła nową fryzurą. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zdecydowała się na zmianę koloru włosów.

Jolanta Kwaśniewska to jedna z najbardziej lubianych pierwszych dam. Nie tylko angażowała się w liczne akcje charytatywne, ale też stanowiła wzór stylu. Polacy uwielbiali jej wyczucie, prezencję i charyzmę na najwyższym poziomie.

Nic więc dziwnego, że dawno niewidziana prezydentowa wzbudziła ostatnio tak duże zainteresowanie. Pojawiła się na zdjęciu Kayah w nowej fryzurze.

Jolanta Kwaśniewska zmieniła fryzurę

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego stała się wzorem dla kobiet i dostała nawet własny program na antenie TVN Style o nazwie "Lekcja Stylu". Dzieliła się tam swoimi poradami i uczyła Polaków, jak być stylowymi. Nie stroniła od komentarzy i chętnie wypowiadała się na temat wyglądu innych, dbając by sama zawsze wyglądała perfekcyjnie. 

Ostatnio będąc gościem Kayah podczas audycji "Tu i teraz" zaskoczyła wszystkich wyglądem. Kwaśniewska zmieniła fryzurę i postanowiła odświeżyć kolor jasnymi refleksami.

Jak świętować, to w cudownym towarzystwie! [...] Totalnie się cieszę, że ze mną jesteście wiernie już tak długo i że wciąż Was przybywa. A wszystko to za sprawą fantastycznych gości, z którymi sobie w czasie audycji rozmawiamy, podjadamy ciasto i słuchamy fajnej muzyki. Dziś ze mną osoba szczególna, która zawsze mi imponowała i imponować nie przestanie! Panie i Panowie z największą przyjemnością zaprosiłam panią prezydentową - Jolantę Kwaśniewską - której porozumienie bez barier nie jest obce - napisała pod zdjęciem Kayah.
 

Zmianę wizerunku pierwszej damy zauważyli także internauci, którzy skomentowali opublikowany post. Pojawiło się wiele pochlebnych słów i komplementów.

Muszę przyznać, że pani prezydentowa w tej fryzurze odmłodniała o dekadę! Wygląda pięknie. Wciąż niedościgniona mistrzyni stylu.
Pani Jolu, jaki piękny kolor włosów! Super pani wygląda!
Pani Jolanta dla mnie pierwsza i ostatnia i jedyna taka dama. Pięknie panie wyglądacie - komentują fani.

A Wam jak podoba się Jolanta Kwaśniewska w takiej fryzurze?

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?
Więcej o: