Jolanta Kwaśniewska została oszukana przez fryzjera: "Jakiś zły fryzjer. Myślę, że walnięty"

Jolanta Kwaśniewska spotkała się ogromnym nieprofesjonalizmem w jednym z salonów fryzjerskich. Sprawa wyszła na jaw za sprawą afery podsłuchowej.

Do niedawna afery podsłuchowe były silnie obecne w polskiej polityce. Jak się okazuje, przed podsłuchiwaniem nie udało się uchronić nawet byłemu prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu i jego żonie, Jolancie Kwaśniewskiej. Przez kilka miesięcy, w latach 2007-2009, funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego podsłuchiwali prezydencką parę. Chcieli dowieść, iż małżonkowie zatajali fakt, że są właścicielami willi w Kazimierzu Dolnym. Operacja ta została jednak umorzona ze względu na brak dowodów.

Skandal seksualny w Hollywood. Obejrzyjcie nasze wideo.

Jolanta Kwaśniewska oszukana przez fryzjera

Ta zamknięta już sprawa powróciła niedawno za sprawą agenta Tomka. Mężczyzna twierdzi, iż przełożeni kazali mu podrabiać dowody na potwierdzenie winy prezydenckiej pary. Właśnie opublikowano materiały dotyczące tego śledztwa. Najciekawsze jest jednak to, co na jednym z nagrań Jolanta Kwaśniewska mówi swojej przyjaciółce. Była pierwsza dama opowiada o oszustwie, którego padła ofiarą za sprawą swojego fryzjera!

Miałam sytuację taką, że (...) facet podrobił mój podpis i napisał sobie laurkę. Jakiś zły fryzjer, myślę, że trochę walnięty (...). Na mojej firmówce angielskojęzycznej, takiej, której używałam, (...) napisał (...) w moim imieniu takie referencje wypisał, no po prostu... (...) że mistrzem świata we fryzjerstwie, wyobrażasz sobie? (...) Że poznałam go w 1996 roku na pokazie mody Teresy Rosati, że jest utalentowanym, genialnym fryzjerem, maestria! Słuchaj, no nie uwierzysz - opowiada Kwaśniewska.

Jak dowiadujemy się z nagrania, do którego dotarł Fakt, fryzjer podrobił referencję od byłej pierwszej damy, a także jej podpis. Całe szczęście, że oszukana przez mężczyznę Jolanta Kwaśniewska zaistniałą sytuację zgłosiła do prokuratury. Mamy nadzieję, że była pierwsza dama nie miała już więcej do czynienia z tak nieprofesjonalnymi fryzjerami!

JP

Więcej o:
Komentarze (19)
Jolanta Kwaśniewska została oszukana przez fryzjera. Podrobił jej podpis
Zaloguj się
 • czarna_zoska

  Oceniono 24 razy 16

  To jest obrzydliwe, ze publikowali prywatne rozmowy. Ohyda jak popsute zeby Kamińskiego.

 • drkoby

  Oceniono 9 razy 9

  Firmy internetowe wypisuja sobie falszywe opinie na co dzien i nikt sie tym nie interesuje.

 • rozsadek5

  Oceniono 4 razy 4

  To już RODO nie obowiązuje?
  Listy poparcia wciąż niejawne bo RODO!

 • andrzej.wald

  Oceniono 6 razy 4

  Normalnie szok. Nie może być. Naprawdę? Ojej, trzeba o takich duperelach całą Polskę zawiadomić. Miała być afera z domem w kazimierzu, a wyszło na to, że CBA rozpracowała aferę fryzjera.:-)

 • lastm10

  Oceniono 4 razy 2

  Kwasniewska - jedyna dama z klasą w historii trzeciej RP. Wyoraźcie sobie co u Du*ów musi się wygadywać prywatnie. Budyń pewnie po chamsku odreagowuje swoją krytyczną sytuację. Jest szanowany w środowiskach chłopów i starców z maleńkich wsi, czyli tam, gdzie nigdy prywatnie się nie pojawi po kadencyji REZYDENTA

 • goetterdaemmerung_2015

  Oceniono 5 razy 1

  Jola woli rozmiar europejski czy może standard amerykański?

 • swinton

  Oceniono 5 razy 1

  Rece opadaja ale bede na Prezydent Jolanta głosował nogami.

 • allegroaz

  Oceniono 2 razy 0

  Nie piszcie że są jakieś nagrania bo jeszcze ludzie zaczną słuchać i dowiedzą się kto był naprawdę właścicielem tej willi. Wersja gazety przecież jest taka że dowodami są tylko jakieś sfabrykowane notatki agenta Tomka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX