Jolanta Kwaśniewska została oszukana przez fryzjera: "Jakiś zły fryzjer. Myślę, że walnięty"

Jolanta Kwaśniewska spotkała się ogromnym nieprofesjonalizmem w jednym z salonów fryzjerskich. Sprawa wyszła na jaw za sprawą afery podsłuchowej.

Do niedawna afery podsłuchowe były silnie obecne w polskiej polityce. Jak się okazuje, przed podsłuchiwaniem nie udało się uchronić nawet byłemu prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu i jego żonie, Jolancie Kwaśniewskiej. Przez kilka miesięcy, w latach 2007-2009, funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego podsłuchiwali prezydencką parę. Chcieli dowieść, iż małżonkowie zatajali fakt, że są właścicielami willi w Kazimierzu Dolnym. Operacja ta została jednak umorzona ze względu na brak dowodów.

Skandal seksualny w Hollywood. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Jolanta Kwaśniewska oszukana przez fryzjera

Ta zamknięta już sprawa powróciła niedawno za sprawą agenta Tomka. Mężczyzna twierdzi, iż przełożeni kazali mu podrabiać dowody na potwierdzenie winy prezydenckiej pary. Właśnie opublikowano materiały dotyczące tego śledztwa. Najciekawsze jest jednak to, co na jednym z nagrań Jolanta Kwaśniewska mówi swojej przyjaciółce. Była pierwsza dama opowiada o oszustwie, którego padła ofiarą za sprawą swojego fryzjera!

Miałam sytuację taką, że (...) facet podrobił mój podpis i napisał sobie laurkę. Jakiś zły fryzjer, myślę, że trochę walnięty (...). Na mojej firmówce angielskojęzycznej, takiej, której używałam, (...) napisał (...) w moim imieniu takie referencje wypisał, no po prostu... (...) że mistrzem świata we fryzjerstwie, wyobrażasz sobie? (...) Że poznałam go w 1996 roku na pokazie mody Teresy Rosati, że jest utalentowanym, genialnym fryzjerem, maestria! Słuchaj, no nie uwierzysz - opowiada Kwaśniewska.

Jak dowiadujemy się z nagrania, do którego dotarł Fakt, fryzjer podrobił referencję od byłej pierwszej damy, a także jej podpis. Całe szczęście, że oszukana przez mężczyznę Jolanta Kwaśniewska zaistniałą sytuację zgłosiła do prokuratury. Mamy nadzieję, że była pierwsza dama nie miała już więcej do czynienia z tak nieprofesjonalnymi fryzjerami!

JP

Więcej o: