Jolanta Kwaśniewska BRONI Michaela Jacksona i nie wierzy, że był pedofilem: Ktoś chciał zarobić na nim wielkie pieniądze

Jolanta Kwaśniewska miała okazję poznać Michaela Jacksona i spędzić z nim trochę czasu. Pierwsza Dama po śmierci artysty stanowczo twierdziła, że nie wierzy w oskarżenia o molestowanie seksualne.

Po premierze dokumentu "Leaving Neverland", w którym Wade Robson oraz James Safechuck oskarżają Michaela Jacksona o pedofilię, opinia publiczna podzieliła się na dwa obozy. Jedni od razu wydali na niego wyrok, że molestował dzieci, a drudzy cały czas go bronią, nie zważając na żadne argumenty. W tych okolicznościach przypomniano wywiad Jolanty Kwaśniewskiej z 2009 roku. Za czasów prezydentury swojego męża, miała okazję osobiście poznać króla popu.

Jolanta Kwaśniewska nie uwierzyła, że Michael Jackson był pedofilem

Kwaśniewska była pierwszą damą w latach 1995-2005. Dzięki temu miała okazję poznać wiele znanych osób. Jedną z nich był właśnie Jackson, który odwiedził Polskę w 1996 roku. Zagrał wówczas koncert na lotnisku na Bemowie oraz odwiedził jeden z warszawskich domów dziecka. Na spotkaniu z maluchami wręczył im masę prezentów, na które wydał ponad 2 miliony złotych.

Spotykałam się z nim dwukrotnie. Raz spędziliśmy razem kilka godzin w domu dziecka na Nowogrodzkiej w Warszawie. To było niesamowite przeżycie. Pamiętam, jak pod domem dziecka kłębił się tłum ludzi. Wszyscy przyszli, by zobaczyć króla popu. To był chyba jedyny moment, kiedy ludzie chcieli choć na moment znaleźć się w sierocińcu. On zaś spędził tam bardzo dużo czasu, pytał o każde dziecko. - wspominała Jolanta Kwaśniewska w 2009 r. po nagłej śmierci Michaela.

ZOBACZ TEŻ: Barbra Streisand stanęła w obronie Michaela Jacksona. "Te dzieci były zachwycone, że mogły z nim być". Po fali krytyki się tłumaczy

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego bardzo dobrze zapamiętała chwile spędzone z legendarnym wokalistą. Kiedy po jego śmierci pojawiły się pierwsze oskarżenia o pedofilię, które wówczas nie zostały udowodnione, Jolanta Kwaśniewska stanowczo broniła Jacksona.

Przyjechał z ogromną ilością prezentów i każdy wychowanek coś od niego otrzymał. Był takim Piotrusiem Panem, dużym dzieckiem, i taki pozostał do końca swoich dni. I dzieci były dla niego najważniejsze. Nie wierzę w te wszystkie oskarżenia o molestowanie seksualne. Jackson padł ofiarą ludzkiej zawiści. Ktoś chciał zarobić na nim wielkie pieniądze, wiedząc, że trudno będzie mu się bronić - powiedziała pierwsza dama.

Wierzycie, że Michael Jackson był pedofilem?

JP

Więcej o:
Komentarze (60)
Jolanta Kwaśniewska BRONI Michaela Jacksona i nie wierzy, że był pedofilem: Ktoś chciał zarobić na nim wielkie pieniądze
Zaloguj się
 • Gość: Ania

  Oceniono 18 razy 12

  Dlaczego kłamiecie?????
  Piszecie, że ona go BRONI, a przytaczacie wypowiedź sprzed 10 lat. Wtedy większość myślała tak, jak Ona. Jesteście żałośni.

 • Gość: KLARA

  Oceniono 26 razy 10

  Michael Jackson kochał dzieci,ponieważ Jemu odebrano dzieciństwo ...był bity...zmuszany do pracy...zamiast grać w piłkę...To zaważyło na Jego życiu...POZOSTAŁ DZIECKIEM...nigdy nie dorósł...Ponieważ dorośli wciąż od Niego chcieli pieniędzy...Odciął się od dorosłego życia...POMAGAŁ DZIECIOM...pomógł wielu chorym...FINANSOWAŁ LECZENIE...o tym się nie mówi,o tym się nie pisze...Na wieść o śmierci małej Suzie...przerwał koncert...świadkowie mówią,że bardzo płakał...
  „Susie got your number And Susie ain't your friend Look who took you under With seven inches in Blood is on the dance floor Blood is on the knife Susie's got your number And Susie says it's right.“ — Michael Jackson
  Michael Jackson to był wspaniały człowiek...jednak za wrażliwy na dzisiejsze czasy...Ludzie wciąż chcą zarabiać na Jego nazwisku...wciąż będą się pojawiały fake newsy...bo ludzie to ŚWINIE!!!

 • salcesonowyskrytozerca1

  Oceniono 20 razy 8

  Ooooo tak. Znali się jak łyse konie. W końcu spotkali się 2 razy.

 • Gość: Jo76

  Oceniono 17 razy 7

  O tym ilu ludzi wspierał i jak dbał o najmłodszych i poszkodowanych nie piszą tylko wrednie chcą się dorobić na nazwisku gwiazdy a Prz tym pogrążyć jego rodzinę i legendę. Nie wierzę żeby był pedofilem. Mimo że miał trochę nierówno w głowie przez dzieciństwo to uwielbiam muzykę legendy.

 • bartekgryko

  Oceniono 8 razy 4

  To żałosna próba wywołania reakcji J Kwaśniewskiej dziś. Nie wiemy czy MJ był pedofilem czy nie, wiemy że sa oskarżenia, a sam MJ nie żyje więc nie powie. Czy oskarżenia sa prawdziwe, czy tylko chodzi o pieniądze... bo przecież bohaterowie filmu chcą kasy i to dużej.

 • Gość: ktoś

  Oceniono 7 razy 3

  Mj swoim kontrowersyjnym zachowaniem wzbudzał i wzbudza emocje to obecne tłumaczenia W.Robsona też są kontrowersyjne. i bardzo naiwne wiedząc jak się zachowywał i co mówił wcześniej

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  U mnie nastąpiła reakcja wręcz odwrotna, zaczęłam interesować się muzyką MJ, a wcześniej Jego fanką nie byłam.Ten film to nudna dłużyzna, słowa, słowa,, słowa dla taniego poklasku obliczonego na grubą kasę.To wszystko jest do podważenia,,,,,Stwarza wrażenie, ze Artysta nic nie robił tylko jego życie zdominowane było seksem.Przecież on ciągle pracował , koncertował, tworzył, był perfekcjonistą .Nie był alkoholikiem, ani narkomanem, nie brał udziału w libacjach,a że otaczał się dziećmi to wykorzystano to przeciwko niemu i przyklejono mu łatkę ,,pedofila" bo nie może być taki nieskazitelny. Nie wierze w te zarzuty po tylu latach, a ten Robson ma coś wrednego w oczach, takie małe ślipki zawsze są wredne. Już jako mały to taki stary- maleńki, już mu kariera w głowie była,5- letnim dziecku.Michael miał duże, szczere oczy.Wspaniały,ponadczasowy, zmysłowy Artysta, cieszę się, że mogę Go słuchać i oglądać, bo to prawdziwa uczta.

 • evree

  Oceniono 4 razy 2

  Michael jest niewinny, to chec zarobienia na jego nazwisku. Poczytajcie sobie rozne wiadomosci, nie te glownego nurtu. Faceci sa splukani i maja klopoty. Wszystkie wiadomosci sa dostepne tylko trzeba troche poszukac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX