Michael Jackson jednak był pedofilem? Miał płacić dzieciom biżuterią za seks. Pokazano szokujący dokument

Michael Jackson znów jest w centrum zainteresowania wszystkich. Na festiwalu Sundance pokazano czterogodzinny film "Leaving Neverland". W dokumencie ujawniono nieznane fakty na temat pedofilskich zapędów piosenkarza.

Choć Michael Jackson zmarł prawie 10 lat temu, jego postać wciąż budzi spore kontrowersje. Z jednej strony twórczość "króla muzyki pop" ma miliony fanów na całym świecie. Z drugiej zaś regularnie pojawiają się nowe dowody mające świadczyć o tym, że piosenkarz molestował dzieci. Dokument "Leaving Neverland" rzuca nowe światło na przeszłość muzyka.

Zobacz wideo

Michael Jackson molestował dzieci?

Czterogodzinny film miał swoją premierę w piątek 25 stycznia na festiwalu w Sundance. Wkrótce zostanie również wyemitowany na antenie HBO. Dokument przedstawia m.in. historię Wade'a Robsona. Tancerza, który od lat próbuje udowodnić, że był molestowany przez Jacksona. Wśród wielu szokujących wątków uwagę krytyków zwrócił w szczególności fragment o tym, że Michael jednemu z chłopców oferował biżuterię w zamian za seks.

To film z gatunku horrorów. Nietrudno uwierzyć w to, co jest w nim opowiedziane. Jackson był potworem - powiedział Jeff Wells z "Hollywood Elsewhere".

Z licznych relacji w mediach społecznościowych wynika, że część widzów opuszczała salę kinową w trakcie seansu. Większość dziennikarzy jest zdania, że film jest pełen drastycznych scen i słusznie trwa aż cztery godziny.

Co ciekawe, rodzina Michaela Jacksona wydała oświadczenie w tej sprawie i nie próbowała bojkotować premiery dokumentu.

Neutralne osoby i ich głosy zostały wykluczone z tego filmu, a tym samym twórcy nie dają odbiorcom wiarygodnego obrazu rzeczywistości. (...) Przez 20 lat Robson zaprzeczał, że był molestowany przez Michaela i wiele od niego dostawał. Jego rodzina czerpała z hojności Jacksona - czytamy w komunikacie.

Jak myślicie, czy wkrótce poznamy kolejne dowody, które ostatecznie potwierdzą, że Michael Jackson był pedofilem?

AD

Więcej o:
Komentarze (85)
Michael Jackson jednak był pedofilem? Miał płacić dzieciom biżuterią za seks
Zaloguj się
 • Gość: www

  Oceniono 65 razy 21

  W 2005r w legalnym procesie został uniewinniony od wszystkich zarzutów i to jest prawdziwy fakt

 • zamknij_oczy

  Oceniono 43 razy 17

  Wszyscy wiemy, że Michael Jackson był zdziecinniały, naiwny, nie przystosowany do świata którym rządzi kasa. To dla niej ludzie są gotowi zrobić wszystko nawet po jego śmierci, żeby tylko wydoić parę $. Owszem, uwielbiał przebywać w towarzystwie dzieci, ale bo one nie są skażone żądzą kasy, władzy, ich działania podlegają czysym instynktom, są naturalne, nie skażone Sam taki był, więc czuł się w ich towarzystwie bezpiecznie. Bycie dorosłym dzieckiem to nie jest pedofilia. Niestety jego sława i pieniądze spowodowały, że wokól zaroiło się od hien, wiedzących o jego słabościach i tym, że jest skłonny zapłacić za swój spokój. To moim zdaniem wszystko. Był szantażowany i płacił naiwnie myśląc, że to xzapeni mu spokój. Dał palec, to chieli urwać mu dłoń, później rękę... Nie ma absolutnie żadnych dowodów ma to, że wykorzystał jakieś dziecko seksualnie. Film obejrzę, ale jestem przekonany, że został nakręcony tendencynie i nie odzwierciedla obiektywnie prawdy, Komentarz rodziny MJ jest dobrą recenzją filmu. Ktoś policzył, że jeszcze w taki sposób może zarobić na nim i tyle. Gdyby było jakiekolwiek dowody na pedofilię, to wyszłyby na jaw dawno, ofiary dostałyby milionowe odszkodowania, a MJ trafiłby za kratki.

 • Gość: adrian keys

  Oceniono 19 razy 15

  Nastały czasy że strach dziecko wziąć na kolana.

 • Gość: Dana

  Oceniono 23 razy 13

  Co za brednie..... Nigdy nie uwierzę w takie oskarżenia.... Tyle osób próbowało a winy nie ma.... Duże odszkodowania były dlatego żeby szybko zakończyć sprawę która ciągnęła by się latami i pochłonęła fortunę jak i zdrowie Michaela. Ot co.... Zachlanni na kasę wszystko zrobią żeby dostać choć trochę $.... Żenada

 • Gość: Heal_The_World_Bae❤

  Oceniono 22 razy 8

  Dla mnie wy sobie możecie nawet pisać ,że jest AntyChrystem XD. Ale wiecie co jest najśmieszniejsze? Że większość ludzi którzy nie znają tak dobrze, ani nie interesują się tak MJ wierzą w te bzdety :/. Szczerze wątpię w to ,że osoba która miała okropne dzieciństwo, o ile można to tak nazwać, byłaby w stanie molestować, a tym bardziej zmuszać do seksu dzieci , a tym bardziej nie uwierzę, że to Michael Jackson śmiałby zrobić coś takiego? Człowiek który był dzieckiem w ciele. dorosłego faceta ,śpiewający o pokoju na świecie , przychodzący odwiedzać chore dzieci i wystawiać ogromne czeki na ich rehabilitację bądź operacje. To straszne! MJ miał wszystko : własne zoo, wesołe miasteczko, zielone ogrody, baseny ,ogromną willę. Większość ludzi może sobie tylko pomarzyć o połowie tego co on miał. Dlatego ludzie go zniszczyli. Był sławny na skalę światową , zarabiał miliardy dolarów, dzieci go kochały. Zazdrość i zawiść ludzka go zniszczyła. Czy zauważył ktoś ,że ludzie dobrzy są mieszani z błotem i są traktowani jak gó... ,ludzie ich niszczą , a ci źli mają najlepiej? I gdzie ta sprawiedliwość? Jedyną opcją która, może sprawiłaby ,że uwierzę w te bzdury to gdy Macaulay Culkin (aktor grający Kevina samego w domu/przyjaciel MJ) to potwierdzi. A jak na razie ciągle go broni.

 • hdtvpolska

  Oceniono 12 razy 8

  Skutek taki, że starszy pan nie przytuli obcego 2-3 latka. A chce. Chce dać prezent symboliczny. Takie dziecko jest nauczane nieufności do wszystkich. Skaza na całe życie pozostanie. Nie ufaj ojcu, bratankowi, szwagrowi, teściom, konkubentowi. Nie ufaj NIKOMU. UFAJ w INTERNET !!!

 • ochujek

  Oceniono 14 razy 8

  U nas jak klecha dał po fakcie batonika to jest wielkie halo. Skorodecki (spowiednik tysiąclecia) był hojniejszy, przydzielał dary z Zachodu tym co mu udostępniali.

 • info0

  Oceniono 38 razy 8

  Pani która kiedyś oskarżała Jacksona o molestowanie syna, powiedziała po latach, jak już Michael odszedł, że to były kłamstwa i że chodziło o wyciągnięcie kasy. Nic poza tym.
  Jackson był zdziecinniały, ale nie wierzę w ŻADNE tezy o jego zapędach pedofilskich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX