Katarzyna Warnke na odważnym zdjęciu w bikini. "Moja ulubiona pozycja leżakowa"

Kasia Warnke i Piotr Stramowski wybrali się na urlop na grecką wyspę Kretę. Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie w bikini, a fani rozpływali się nad jej idealną sylwetką.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski uchodzą za jedną z najbardziej oryginalnych par w polskim show-biznesie. Sposób, w jaki potwierdzili plotki o tym, że spodziewają się dziecka, wywołał wiele kontrowersji. Aktorka wystąpiła na pokazie mody MMC, na którym jako jedna z ostatnich modelek pojawiła się na wybiegu i zaprezentowała swój pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek.

Zobacz też: Kasia Warnke jest w zaawansowanej ciąży. Spory brzuszek odsłoniła na wybiegu podczas pokazu mody!

Córka pary przyszła na świat na początku września 2019 roku. Mała Helenka jest oczkiem w głowie rodziców, a ich wspólne rodzinne spacery często odbywają się w towarzystwie wścibskich paparazzi.

Zobacz też: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski z córeczką w restauracji. Mała Helenka już uwielbia bawić się telefonem

Katarzyna Warnke odpoczywa na Krecie. Zapozowała w bikini

43-letnia aktorka ma za sobą bardzo intensywny czas spędzony na planie nowej filmowej produkcji, dlatego koniec września okazał się doskonałym momentem na urlopowy odpoczynek. Warnke razem z mężem wybrali się na grecką Kretę. Mama małej Helenki uwieczniła na Instagramie wakacyjne chwile i zapozowała w bikini:

Na razie jest tak... Moja ulubiona pozycja leżakowa. […] Tymczasem przesyłam kreteńskie pozdrowienie leżakowe - napisała przy fotografii.

 Internauci byli zachwyceni sylwetką Warnke, która szybko odzyskała figurę po ciąży:

Cóż za ciałko!
Uwielbiam pani urodę.
Super figura.

Zobacz też: Katarzyna Warnke chwali się randką z mężem, a internauta wypomina jej sprawę ze skradzioną obrączką. Zareagowała

 

Pięknie się prezentowała?

Zobacz wideo Jak zmieniło się życie Warnke po urodzeniu córki? „U nas jest jak w Dynastii”