Kasia Warnke jest w zaawansowanej ciąży. Spory brzuszek odsłoniła na wybiegu podczas pokazu mody!

Katarzyna Warnke wkrótce urodzi. Aktorka przez ostatnie tygodnie zaprzeczała medialnym doniesieniom na temat jej ciąży. Niespodziewanie gwiazda wzięła udział w pokazie mody i na wybiegu zaprezentowała okrągły brzuch.

Kiedy kilka tygodni temu magazyn "Show" poinformował, że Katarzyna Warnke jest w ciąży. Jednak aktorka stanowczo zdementowała gorącego newsa. Mówiło się wówczas, że żona Piotra Stramowskiego zrezygnowała z roli w najnowszych filmach Patryka Vegi i jest to dowód na to, że wkrótce zostanie mamą. Teraz okazuje się, że była to prawda. W poniedziałkowy wieczór gwiazda pojawiła się na pokazie mody MMC i wszystko stało się jasne.

Katarzyna Warnke w ciąży

Aktorka od dawna mówiła w wywiadach, że chce założyć rodzinę. Choć miała świadomość, że po czterdziestym roku życia będzie jej trudniej zajść w ciążę, nigdy nie straciła nadziei. W końcu jej marzenie się spełniło. Udowodniła to, gdy pojawiła się w roli modelki na pokazie mody.

Katarzyna Warnke była jedną z ostatnich modelek, które zamykały najnowszy pokaz MMC.Kiedy pojawiła się na wybiegu, w całej okazałości zaprezentowała ciążowy brzuszek i tym samym potwierdziła, że jest w błogosławionym stanie. Co ciekawe, obok aktorki pojawił się też Piotr Stramowski, ojciec jej dziecka. Dzięki relacjom innych gwiazd na InstaStory mogliśmy zobaczyć piękne kształty przyszłej mamy.

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke Instagram

Zobacz przy okazji, które polskie gwiazdy urodziły w ostatnich miesiącach

Zobacz wideo

Przyszłym rodzicom gratulujemy. Jednocześnie zastanawiamy się, dlaczego aktorzy podjęli medialną gierkę i tak długo zaprzeczali informacjom dziennikarzy.

AD

Więcej o: