Kasia Warnke jest w zaawansowanej ciąży. Spory brzuszek odsłoniła na wybiegu podczas pokazu mody!

Katarzyna Warnke wkrótce urodzi. Aktorka przez ostatnie tygodnie zaprzeczała medialnym doniesieniom na temat jej ciąży. Niespodziewanie gwiazda wzięła udział w pokazie mody i na wybiegu zaprezentowała okrągły brzuch.

Kiedy kilka tygodni temu magazyn "Show" poinformował, że Katarzyna Warnke jest w ciąży. Jednak aktorka stanowczo zdementowała gorącego newsa. Mówiło się wówczas, że żona Piotra Stramowskiego zrezygnowała z roli w najnowszych filmach Patryka Vegi i jest to dowód na to, że wkrótce zostanie mamą. Teraz okazuje się, że była to prawda. W poniedziałkowy wieczór gwiazda pojawiła się na pokazie mody MMC i wszystko stało się jasne.

Katarzyna Warnke w ciąży

Aktorka od dawna mówiła w wywiadach, że chce założyć rodzinę. Choć miała świadomość, że po czterdziestym roku życia będzie jej trudniej zajść w ciążę, nigdy nie straciła nadziei. W końcu jej marzenie się spełniło. Udowodniła to, gdy pojawiła się w roli modelki na pokazie mody.

Katarzyna Warnke była jedną z ostatnich modelek, które zamykały najnowszy pokaz MMC.Kiedy pojawiła się na wybiegu, w całej okazałości zaprezentowała ciążowy brzuszek i tym samym potwierdziła, że jest w błogosławionym stanie. Co ciekawe, obok aktorki pojawił się też Piotr Stramowski, ojciec jej dziecka. Dzięki relacjom innych gwiazd na InstaStory mogliśmy zobaczyć piękne kształty przyszłej mamy.

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke Instagram

Zobacz przy okazji, które polskie gwiazdy urodziły w ostatnich miesiącach

Zobacz wideo

Przyszłym rodzicom gratulujemy. Jednocześnie zastanawiamy się, dlaczego aktorzy podjęli medialną gierkę i tak długo zaprzeczali informacjom dziennikarzy.

AD

Więcej o:
Komentarze (83)
Kasia Warnke jest w zaawansowanej już ciąży. Odsłoniła spory brzuszek na wybiegu podczas pokazu mody!
Zaloguj się
 • Gość: Arnie

  Oceniono 29 razy 21

  Ludzie nie czepiajcie się. Może nie wiedziała że jest w ciąży i myślała, że ją po jedzeniu wzdęło.
  Gazy nie ustepowały, zrobiła test i wyszła ciąża. No to ją potwierdziła. Dajcie im spokojnie żyć.

 • Gość: baba

  Oceniono 23 razy 19

  Zdurnieliście z tymi brzuszkami. Pokazujecie jakieś brzuszki, a raczej brzuchy zupełnie nieznanych bab, jakieś Sochy, Kaczorowskie, Juszczaki, Konarowskie, gwiazdy Barw szczęścia czy rolników, co zony szukają. Szczytem głupoty - jak pamiętam - był tytuł: "Megan z ogromnym brzuszkiem". Ogromny brzuszek to brzuch, tak jak ogromny pomidorek to pomidor, a ogromne głupstewka to idiotyzm, który konsekwentnie stosujecie.

 • Gość: A.

  Oceniono 39 razy 15

  Nawet nie wiadomo jak skomentować taka głupotę.
  Najpierw zasłaniam, później obwieszczam całemu światu w taki sposób. Może jej się wydaje, ze jest Beyonce?

 • granatowy tulipan pustynny

  Oceniono 22 razy 14

  Coś niesamowitego to jednak prawda, Wczoraj kolega do mnie zadzwonił i powiedział że wszystkie gazety w Ułan Bator o tym piszą

 • Gość: wwww

  Oceniono 17 razy 13

  trzeba być socjopatą zeby teraz sie rozmnazac widząc co robi się na Ziemi. To jest skazywanie tych nowych istot na życie w piekle i powolne umieranie

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 13

  Codziennie brzuszki ciaze... to jakis wysyp... jak nie rolniki to inni..... oszalec można z tymi pokazywanymi brzuchami

 • patriot.wr

  Oceniono 15 razy 9

  Świat wstrzymał oddech!

 • Gość: samaprawda

  Oceniono 14 razy 8

  To są żenujące postaci, o których już nawet nie trzeba mówić, że dla sławy gołą d. pokażą, bo już to oboje zrobili. Aktorsko- oboje żadni, bo trudno jako sensowne traktować występy u Vegi, jakieś załatwione przez znajomków epizody czy rólki w teatralnych gniotach. Tak, tak, pani Katarzyno, nie wszystko, co na deskach, jest od razu wzniosłe, chociaż pani w to święcie wierzy. A teraz żałosna sprzedaż ciąży. Po co? Na co? Że może reklamodawcy pozwolą spieniężyć także jej macicę? A potem będzie umyślne biadolenie, że paparazzi, że dziennikarze, że nie ma spokoju, o jacy my biedni. Głupi jesteście aż żal patrzeć, ale obracacie się tylko wśród sobie podobnych.

 • Gość: baba_sieje_mak

  Oceniono 13 razy 7

  42-letnia Kasia. Może lepiej Kasieńka lub Kasiunia...
  Wiadomość godna rozpowszechnienia na cały świat. Niech ambasadorowie Polski przekażą ją rządom wszystkich państw świata: „Nasza polska aktoreczka i cielebrytka Kasieńka W. jest w ciąży!!!”

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX