Joanna Krupa sucho o ciążowym coming oucie Kasi Warnke. "Nie pasowało mi to". Przyszli rodzice przyćmili uczestników "Top Model"

Kasia Warnke po kilku tygodniach słusznych domysłów potwierdziła, że jest w ciąży. Sposób, w jaki ogłosiła swój błogosławiony stan, skomentowała Joanna Krupa.

Pod koniec kwietnia magazyn "Show" ogłosił, że Katarzyna Warnke jest w ciąży. Informację powieliło wiele portali, jednak aktorka, podobnie jak jej mąż, stanowczo zdementowali te doniesienia. Chwilę po tym, Warnke napisała w sieci, że jej dzieckiem jest nowy projekt muzyczny... Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Pamiętacie, jak Kasia Warnke wyglądała po zgoleniu się na łyso?

Zobacz wideo

Dziś wiadomo już, że muza Patryka Vegi oszukała media. Gwiazda jest bowiem w zaawansowanej ciąży, a jej brzuch wskazuje na to, że rozwiązanie zbliża się coraz większymi krokami. Trzeba przyznać, że Warnke i Stramowski wybrali dość oryginalny sposób na potwierdzenie ciąży. Oboje przeszli się w szlafrokach po wybiegu na pokazie MMC. Przyszła mama po raz pierwszy wyeksponowała wówczas swoje ciążowe krągłości.

Krupa komentuje ogłoszenie ciąży przez Warnke

Jak się okazuje, wspomniany pokaz był nagrywany na potrzeby nowego sezonu "Top Model". W rozmowie z Pomponikiem, Joanna Krupa wyznała, że nie była zachwycona, gdy zobaczyła tam przyszłych rodziców.

Nie pasowało mi to. Nagrywaliśmy 'Top Model' i koncentrowałam się na naszych uczestnikach. Nie pasowało mi, gdy nagle oni się pojawili. Byłam bardzo zaskoczona - powiedziała szczerze.

Przypomnijmy, że Krupa także spodziewa się dziecka. Modelka urodzi jeszcze tej jesieni.