Książkiewicz i Warnke przeniosły się do lat 80. Pokazały zdjęcia z planu nowego filmu. Zaszalały! "Super stylówki"

Weronika Książkiewicz pokazała zdjęcia z planu filmowego, na których pozuje z Katarzyną Warnke. Kostiumy aktorek zrobiły niemałą furorę wśród obserwujących.

Weronika Książkiewicz i Katarzyna Warnke spotkały się na planie nowego filmu "Powrót do Legolandu". Obraz w reżyserii Konrada Aksinowicza opowiada historię Tomasza, który musi wrócić wspomnieniami do lat dzieciństwa, przypadającego na czasy PRL-u. Szarą rzeczywistość komuny przełamywany kolorowe dresy i oranżady w woreczkach. Taki wielobarwny obrazek można zobaczyć na profilu instagramowym Książkiewicz.

Zobacz też: Weronika Książkiewicz wylewa siódme poty z Anną Lewandowską. Najlepszy komentarz syna aktorki: Przeklinasz do niej

Weronika Książkiewicz pokazała zdjęcie z Katarzyną Warnke

39-letnia aktorka wstawiła na Instagram zdjęcia z Katarzyną Warnkę, które niczym wehikuł czasu przeniosły fanów do lat 80. Aktorki zapozowały w drzwiach przyczepy i zaprosiły do wspólnej podróży:

Powrót do przeszłości... Kto jedzie z nami do Legolandu? Tęskni ktoś za Pewexem? Oranżadą w woreczku i kasetami video? - dopytywała aktorka

Na pierwszej fotografii Warnke ma na sobie czerwoną narzutkę stylizowaną na kimono oraz sukienkę w panterkę. Książkiewicz zajęła miejsce na schodkach i podtrzymuje drzwi przyczepy. Z zadziorną miną prezentuje swój kolorowy ortalionowy dres. Na drugim zdjęciu z wnętrza przyczepy wyłania się reżyser filmu.

 

Obserwujący docenili stylizacje wyjęte rodem z ostatnich dwóch dekad ubiegłego wieku i z chęcią wspominali czasy, gdy trudno dostępne towary można było upolować jedynie w Pewexie:

Dres wypasiony!
Ale ekstra wyglądacie!
Super stylówki. Pewex był fajny.

Kolorowy kadr skomentowała także Anna Mucha, którą na widok zdjęcia również dopadła nostalgia:

No zazdro! Wspaniale.

Zobaczcie, jak aktorki rozsmakowały się w modzie lat 80. Czekacie na efekty ich pracy na planie?

Zobacz wideo Kasia Warnke o najpiękniejszym prezencie od Stramowskiego. Oj, ma gest!