Joanna Moro posłała syna do komunii. Opublikowała zdjęcia z przyjęcia. Tort robi wrażenie!

W rodzinie Joanny Moro odbył się bardzo ważny dzień. Najstarszy z synów aktorki przystąpił właśnie do komunii. Jak wyglądało przyjęcie? Było skromnie, ale elegancko.

Joanna Moro kilka miesięcy temu po raz trzeci została mamą. Aktorka temat rodzicielstwa porusza bardzo często, a dzieci są głównymi bohaterami jej instagramowego profilu. Nic więc dziwnego, że w dniu Pierwszej Komunii Świętej jej syna, opublikowała zdjęcia z uroczystości. Nie tylko możemy podziwiać rodzinne fotografie, ale także piękne dekoracje.

Joanna Moro posłała syna do Pierwszej Komunii Świętej

Joanna Moro wielokrotnie podkreślała, że sakramenty kościelne są dla niej niezwykle ważne. Zatem dzień, w którym Mikołaj po raz pierwszy przyjął komunię, był wyjątkowy dla całej rodziny. Syn aktorki przystąpił do sakramentu w Warszawie, a nie w Wilnie, rodzinnym mieście Moro. Na opublikowanych zdjęciach widzimy także, że przyjęcie, choć było skromne, zostało przygotowane bardzo gustownie. Uwagę zwraca piękny tort.

To był naprawdę bardzo emocjonujący i wzruszający dzień! Tak ważny w życiu dziecka - dziękujemy całej parafii kościółka „na Górce” za tak piękna uroczystość i przygotowania do przyjęcia sakramentu Komunii Świętej - podpisała zdjęcie aktorka.
 

Joanna Moro na tę okazję zdecydowała się na pudroworóżową spódnicę i elegancką białą bluzkę. Kreacje dopełniła szykownymi kolczykami i czarnym paskiem przewiązanym w talii. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo elegancko.

Warto dodać, że to kolejna uroczystość w rodzinie Joanny Moro. W sierpniu tego roku aktorka ochrzciła także córkę Ewę. Ceremonia miała miejsce w Wilnie w Kościele św. Jakuba i Filipa. Trudności jednak spowodowała pandemia, która utrudniła przyjazd gościom z Polski.

Zobacz wideo Joanna Moro spędza czas z córeczką na plaży i chwali się jej postępami