Joanna Moro uczciła chrzciny córki rodzinną sesją. Sceneria jak w bajce. "To był najwspanialszy dzień w moim życiu"

Joanna Moro ochrzciła córkę. Fotorelację z tego ważnego dla aktorki i jej rodziny dnia udostępniła na Instagramie. Mała Ewa miała imprezkę w bajkowym stylu!

Joanna Moro kilka miesięcy temu po raz trzeci została mamą. Aktorka temat rodzicielstwa porusza bardzo często, publikując zdjęcia dzieci w mediach społecznościowych. Główną bohaterką jej instagramowego profilu jest najmłodsza pociecha, Ewa. Dziewczynka wielokrotnie pojawiała się na udostępnianych w sieci fotografiach. Tym razem maluch zapozował w bajkowych sceneriach w towarzystwie całej rodziny. Zobaczcie sielskie obrazki z chrztu świętego córki Moro. 

Joanna Moro wyprawiła córce chrzciny

Joanna Moro ma duży dystans do publikowanych w Internecie treści. Aktorka często mierzy się z krytyką, szczególnie wtedy, gdy na światło dzienne wychodzą momenty z jej życia prywatnego. Tak było przy okazji obchodzenia Światowego Tygodnia Karmienia Piersią, kiedy gwiazda pokazała na Instagramie dość intymne zdjęcie z córką. Tym razem Moro udostępniła fotorelację z chrzcin małej Ewy. Nie obyło się oczywiście bez balonów, pięknego i (jak Joanna zdradza) smacznego tortu oraz bajkowej scenerii. Do zdjęć zapozowała cała rodzina!

Kochani, to był najwspanialszy dzień w moim życiu!!! Chrzest Naszej Kochanej Kruszynki. Ewa Teresa - jesteś naszym cudem bożym. Dziś krótko, bo brak mi słów, emocje biorą górę, a słów podziękowań należy się tysiące! P.S.To jest najpiękniejszy i najsmaczniejszy tort ever - czytamy we wpisie gwiazdy. 
 

Trzeba przyznać, że mała Ewa wyglądała ja księżniczka, a internauci całą w bieli Moro porównali do anioła. 

Pięknie Pani wygląda w bieli, jak anioł. Tylko aureoli Pani brakuje. A malutka też piękna to w końcu było jej święto - komentują użytkownicy Instagrama. 

Aktorce i jej rodzinie życzymy dużo szczęścia!

Zobacz wideo Joanna Moro wypoczywa z córką na wakacjach!