Joanna Moro karmi piersią na Instagramie, a złośliwi komentują: Czy to konto jest od chwalenia się dzieckiem? Zareagowała

Joanna Moro ponownie zamieściła zdjęcie, na którym karmi córkę. Przy okazji podzieliła się tym, jakie emocje towarzyszą jej przy żywieniu Ewy.

Joanna Moro pod koniec stycznia powitała na świecie trzecie dziecko. Aktorka urodziła córkę Ewę i zadeklarowała, że nie zamierza zatrudniać niani do opieki nad pociechami. Od kilku tygodni wraz z rodziną przebywa na Litwie, skąd chwali się zdjęciami. Na Instagramie gwiazdy nie brakuje fotografii w towarzystwie ukochanej córeczki. Niedawno pojawił się post, w którym Moro dzieli się przeżyciami związanymi z karmieniem piersią

Joanna Moro karmi piersią na plaży

Gwiazdy coraz chętniej pokazują, jak wygląda ich codzienność w opiece nad dziećmi. Niedawno Maja Hyży została mamą i na Instagramie pokazała, jak karmi piersią. Mama Laury - Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z karmienia córki i zamieściła ważny post na ten temat. Joanna Moro urodziła Ewę pod koniec stycznia i od tej pory na Instagramie aktorki nie brakuje zdjęć z córką. Niejednokrotnie publikowała zdjęcia, na których karmi piersią. Tym razem poszła w ślady popularnych koleżanek i wypowiedziała się na temat żywienia noworodka.  

Wiecie, że wczoraj właśnie skończył się 20. Światowy Tydzień Karmienia Piersią! My się karmimy, przytulamy, dotykamy, śmiejemy i patrzymy sobie w oczy - najpiękniejsza więź matki z dzieckiem... Jest tyle zalet karmienia piersią... Taka symbioza dwóch organizmów. Jakie wy macie doświadczenia z karmieniem piersią? My - same pozytywy - napisała na Instagramie Joanna Moro.
 

Pod postem nie zabrakło komentarzy. W jednym z nich internauta nieprzychylnie wypowiedział się na temat publikacji w towarzystwie dziecka. 

Czy to konto jest od chwalenia się dzieckiem? - zapytał obserwator.
Zobacz wideo Joanna Moro spędza czas z córeczką na plaży i chwali się jej postępami

Aktorka grzecznie odpowiedziała na zadane pytanie. Stwierdziła, że na koncie porusza ważne kwestie na temat macierzyństwa, o których się nie mówi. 

To mój blog osobisty. Teraz zdecydowanie żyje moim dzieckiem i z dzieckiem, ale nie tylko. Staram się, pokazywać różne aspekty mojego życia. Myślę w sumie bardzo ciekawego i szczęśliwego pomimo trudności różnych, jakie każdy ma, o których się po prostu nie mówi - stwierdziła Joanna Moro.

Pod zdjęciem karmiącej aktorki nie zabrakło także wypowiedzi, w których mamy opowiadały o swoich przeżyciach związanych z karmieniem piersią. 

ZOBACZ TEŻBrytyjska aktorka przyznała, że karmienie syna było dla niej męką. "W zasadzie cała skóra odpadła mi z piersi"

Więcej o: