Elle Fanning choruje na AZS. Aktorka zapozowała bez makijażu i pokazała blizny. Internauci: Miło zobaczyć normalną kobietę

Elle Fanning zdążyła nas już przyzwyczaić do swojej nieskazitelnej cery. Na najnowszym zdjęciu pokazuje się w naturalnym wydaniu, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak choroba wpływa na jej skórę.

W mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć idealnie wystylizowanych i wygładzonych gwiazd. Czasami przeglądając Instagram, można łatwo nabawić się kompleksów. Z jednej strony domyślamy się, że publikowane tam zdjęcia są zazwyczaj poprawiane w programach graficznych, jednak mimo to w tyle głowy marzy nam się, aby dosięgnąć pozornego ideału. Jest też druga strona medalu, bowiem wraca moda na naturalność, którą starają się promować również celebrytki. Postawa aktorki młodego pokolenia, Elle Fanning jest najlepszym tego dowodem. 

ZOBACZ TEŻ: Elle Fanning niedawno przypominała księżniczkę z bajki. Teraz wygląda jak chłopiec, na dodatek niezbyt urodziwy

Elle Fanning choruje na AZS. Pokazała blizny 

Elle Fanning od lat choruje na AZS czyli atopowe zapalenie skóry. Aktorka zamieściła kilka selfie, na którym możemy zobaczyć jej niedoskonałości na twarzy, które wynikają właśnie z jej przypadłości. Sama zainteresowana nie wstydzi się tego, jak wygląda bez makijażu. Co więcej, potrafi żartować ze swojej choroby, chociażby porównując zaczerwienienie do cienia do powiek. 

Egzema, ale wygląda jak cień do powiek- czytamy pod zdjęciem.
 

Fani są pod wrażeniem odwagi aktorki i jej dystansu do siebie, o czym dają znać w komentarzach pod fotką.

Dziękuję, że nie używasz tyle filtrów. Bardzo miło zobaczyć normalną kobietę, z normalną cerą na Instagramie. To sprawia, że o wiele lepiej czuje się sama ze sobą.
Piękna kobieta. Taka naturalna i z dystansem do siebie. 
Bez względu na niedoskonałości jesteś śliczną dziewczyną - piszą pod zdjęciem.

Atopowe zapalenie skóry

Atopowe zapalenie skóry (AZS) jest chorobą, która charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym. Ta dolegliwość nazywana jest również wypryskiem atopowym lub egzemą. Najczęściej wykrywa się ją u noworodków lub dzieci pomiędzy 6, a 7 rokiem życia. To jedna z najczęściej występujących chorób alergicznych skóry. Co ją dokładniej charakteryzuje i jak wygląda leczenie? O tym przeczytasz, klikając TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie zabrała dzieci na zakupy do supermarketu. Takie zdjęcia gwiazdy to rzadkość. Mogą być jej bronią w sądzie

Zobacz wideo Porównaliśmy zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?