Odmieniona Edyta Pazura prezentuje nową fryzurę. Celebrytka zmieniła kolor. Przy okazji przedstawiła fanom swojego brata

Edyta Zając zdecydowała się odświeżyc kolor na jesień. Żona Cezarego Pazury już nie jest blondynką!

Edyta Pazura regularnie relacjonuje swoje życie prywatne w internecie. Żona Cezarego Pazury prowadzi popularnego bloga parentingowego i jest równie aktywna w mediach społecznościowych, co spotyka się ze sporym zainteresowaniem internautów. Od kilku sezonów celebrytka była wierna krótkiej blond fryzurze, jednak z nadchodzącym końcem wakacji zdecydowała się na niemałą zmianę. Teraz jest już brunetką. 

ZOBACZ TEŻ: Edyta Pazura zrobiła dzieciom inspekcję pokoi. Przy okazji pokazała ich wnętrza. Mówią wiele o zainteresowaniach Amelki i Antosia

Edyta Pazura zmieniła fryzurę

Edytę Pazura w nowym wydaniu możemy zobaczyć na najnowszym selfie, jakie pojawiło się na Instagramie Cezarego Pazury. Celebrytka porzuciła blond na rzecz jasnego brązu. Jej zmianę żartobliwie skomentował mąż na Instagramie.

A cóż to za Piękna Pani? Patrzę, a to Żona. W dodatku moja! Dobrze, że z kolorem włosów nie zmienia się charakter. Albo coś przegapiłem- czytamy pod postem.
 

Internauci są pod wrażeniem metamorfozy Edyty, o czym dają znać w komentarzach pod zdjęciem.

Nawet lepiej w tym kolorze. Zawsze warto próbować zmian.
Bardzo korzystnie. Super zmiana
Bardzo dobrze wygląda Pani w tym kolorze- zachwalają pod zdjęciem. 

Przy okazji Edyta Pazura zdradziła, że owe zdjęcie miał wykonać jej brat, jednak ten postanowił sam sobie strzelić kilka fotek. Celebrytka pochwaliła się jego zdjęciem. 

Edyta Pazura bratEdyta Pazura brat instagram.com@edyta_pazura

Podobni? 

ZOBACZ TEŻ: Edyta Pazura przyprowadziła dzieci w piżamie. W takiej stylizacji stała w kolejce przed szkołą. Fani ocenili jej "wpadkę"

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności