Edyta Pazura zrobiła dzieciom inspekcję pokoi. Przy okazji pokazała ich wnętrza. Mówią wiele o zainteresowaniach Amelki i Antosia

Czy u Was sobota również oznacza sprzątanie? Bo u rodziny Pazurów tak! Edyta zrobiła inspekcję swoim dzieciom, aby sprawdzić, czy na pewno posprzątały pokoje. Przy okazji mogliśmy podejrzeć wnętrza domu znanego aktora.
Inspekcja! Inspekcja! instagram/edyta_pazura

Inspekcja!

Wolny dzień nie oznacza, że rodzina Pazurów będzie leniuchować. Wręcz przeciwnie. Wszyscy domownicy wzięli się do roboty i zaczęli sprzątać. Edyta postanowiła sprawdzić, jak ze swojego zadania wywiązali się 11-letnia Amelia i 8-letni Antoni. Zrobiła im prawdziwą inspekcję.

Pokój Antosia Pokój Antosia instagram/edyta_pazura

Pokój Antosia

Pokój syna Edyty i Cezarego jest bardzo przestronny. Pierwsze, co wrzuca się w oczy to ogromna tapeta na łóżkiem. Antoni z pewnością jest fanem sagi "Gwiezdnych wojen". Potwierdza to również pościel w tym samym klimacie.

Na półkach można zauważyć figurki superbohaterów. Ośmiolatek lubi też auta i w pokoju znajdziemy ich naprawdę sporo.

Pokój Antosia Pokój Antosia instagram/edyta_pazura

Pokój Antosia

Antoni ma także biurko, przy którym z pewnością odrabia lekcje. Ten kącik również nam mówi o pasji ośmiolatka. Na ścianie wiszą bowiem aż dwie gitary. Myślicie, że syn Cezarego i Edyty wiąże przyszłość z muzyką?

Pokój Amelii Pokój Amelii instagram/edyta_pazura

Pokój Amelii

Pokój Amelii również ma swój klimat. Na ścianie znajduje się tapeta, ale tym razem w drzewa. Obok łóżka stoi biurko, a w całym pomieszczeniu można dostrzec różowe akcenty. Obstawiamy, że to ulubiony kolor 11-latki.

Pokój Amelii Pokój Amelii instagram/edyta_pazura

Pokój Amelii

W drugiej części pokoi stoi między innymi piękna toaletka. Jednak inspekcja pomieszczenia nie poszła tak pomyślnie, jak u brata Amelii. Edyta znalazła bowiem... porzuconą piżamę! 

Jak widać pomysł rodziców sprawdza się świetnie, bo u Antosia i Amelki panuje ogromny porządek.