Fanka pożaliła się Dodzie na narzeczonego alkoholika i ćpuna. Piosenkarka coś o tym wie. "Witaj w klubie"

Jedna z internautek pod najnowszym postem Dody na Instagramie wspomniała o swoich traumatycznych przeżyciach z byłym narzeczonym. Jak się okazuje, piosenkarka przechodziła to samo.

Doda ma na koncie kilka poważnych związków. Jak sama przyznaje, w każdą relację angażowała się tak, jakby miałaby trwać do końca życia. Czas zweryfikował jednak większość z nich. Od dwóch lat piosenkarka jest szczęśliwą mężatką. Mimo to wcześniej mężczyźni jej nie oszczędzali, o czym przypomniała jej jedna z obserwatorek pod jej najnowszym postem na Instagramie. Narzeczony ćpun i alkoholik? Rabczewska coś o tym wie, bo zaznała tego na własnej skórze. 

ZOBACZ: Doda spytana, czy chce mieć dzieci. Odpowiedź piosenkarki daje do myślenia. "To nie torebki..."

Doda i jej narzeczony z problemami

Pod najnowszym zdjęciem Doda zmotywowała kobiety w swoim wieku, aby nie przejmowały się swoim wiekiem i wiedziały, że najlepsze jeszcze przed nimi.

Kiedy jesteś przed czterdziestką i mówią ci, że twój pociąg już odjechał... Miej to w du*ie, są jeszcze jachty i samoloty- czytamy pod postem.

Co ciekawe, post Rabczewskiej zainspirował jedną z internautek do zwierzeń ze swojego życia. Kobieta opowiedziała o toksycznej relacji, z której udało jej się uwolnić. 

Ja skończyłam 30 i uciekłam od narzeczonego alkoholika i ćpuna. Do ślubu było blisko. Istnieje prawdziwa miłość?- podpytała.

Na odpowiedź Dody nie trzeba było długo czekać. Piosenkarka dodała, że przeżywała to samo.

Witaj w klubie. Istnieje, jak zrobisz dla niej miejsce, wyrzuć uprzedzenia- odpowiedziała Rabczewska.

DodaDoda instagram.com@dodaqueen

 

Doda nie powiedziała o którego narzeczonego dokładniej chodzi, ale fani mają swoje przypuszczania. Na albumie "Choni" znalazła się piosenka "Anyżk", w której to piosenkarka śpiewała o uzależnieniach byłego partnera. Wiecie, kogo miała na myśli?

ZOBACZ TEŻ: Doda nie może doczekać się zakończenia sporu z Emilem Haidarem. Zapowiada: To początek końca

Zobacz wideo Doda wyjawiła tożsamość kolejnego aktora, który zagra w "Dziewczynach z Dubaju"