Doda spytana, czy chce mieć dzieci. Odpowiedź piosenkarki daje do myślenia. "To nie torebki..."

Doda od wielu lat konsekwentnie mówi w mediach, że nie chce mieć dzieci. Mimo to internauci regularnie ją o nie pytają. Tym razem artystka odpowiedziała i dała do myślenia swoim obserwatorom.

Doda jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd w Polsce. Mimo fali krytyki, jaka na nią spada od samego początku kariery, ona wciąż utrzymuje się w pierwszej lidze rodzimego show-biznesu. Ludzie interesują się niemal każdym aspektem życia artystki, do czego sama zainteresowana po tylu latach zdążyła już przywyknąć. Co więcej, nie ma problemu z opowiadaniem o nich. Tym razem na tapetę powrócił temat posiadania dziecka. W tej sprawie w przypadku Rabczewskiej nic się nie zmieniło, co dokładnie wytłumaczyła jednej z obserwatorek. 

ZOBACZ TEŻ: Doda w wywiadzie z 2003 roku. Dopiekła Wojewódzkiemu i twierdziła, że nie dożyje trzydziestki. Ostro? Na koncie ma legendarne już skandale

Doda dosadnie o posiadaniu dzieci

Doda była w kilku poważnych związkach, jednak z żadnym z mężczyzn nie zdecydowała się na potomka. Mimo że od ponad dwóch lat jest szczęśliwą małżonką, wciąż nie zmienia zdania. Wydawałoby się, że mówiła o tym już wiele razy, jednak mimo to jedna z obserwatorek ponownie podpytała ją o macierzyńskie plany.

Szkoda [że nie planuje dzieci - przyp.red]. Pewnie byłyby to piękne dzieci.

Na odpowiedź artystki nie trzeba było długo czekać. 

Dzieci to nie torebki, że mają być piękne. Przede wszystkim mają być chciane i wyczekane - skwitowała Rabczewska.

W wielu kwestiach można nie zgadzać się z Dodą, jednak w tym przypadku trzeba przyznać jej rację. 

DodaDoda instagram.com@dodaqueen

ZOBACZ TEŻ: Doda zachwyca się swoim smukłym i wysportowanym ciałem na wakacjach. "Nie mogę uwierzyć, że mam prawie 37 lat"

Zobacz wideo Doda wyjawiła tożsamość kolejnego aktora, który zagra w "Dziewczynach z Dubaju"
Więcej o: