Anna i Robert Lewandowscy nie ochrzcili młodszej córki. Dlaczego? Mają dwa powody

Laura Lewandowska nie została jeszcze ochrzczona. Dlaczego Anna i Robert Lewandowscy odkładają sakrament córeczki?

Laura Lewandowska, druga pociecha Ani i Roberta Lewandowskich - przyszła na świat 6 maja. I choć od tego czasu minęło już sporo czasu, to popularni rodzice dziewczynki wciąż nie zdecydowali się jej jeszcze ochrzcić. Dlaczego?

Anna i Robert Lewandowscy planują chrzciny młodszej córki, Laury?

Anna i Robert Lewandowscy ochrzcili starszą córkę Klarę, kiedy ta miała jeszcze niewiele ponad miesiąc (Klara urodziła się 4 maja 2017 roku, a jej chrzciny odbyły się pod koniec czerwca tego samego roku). Natomiast ich druga latorośl - Laura - za klika dni skończy cztery miesiące i nadal nie przyjęła tego sakramentu. Dlaczego Lewandowscy nie ochrzcili dotąd córki? Okazuje się, że mają ku temu powody. 

Jak podaje tygodnik "Na Żywo" chrzciny małej Laury opóźniają się z powodu epidemii. Rodzice dziewczynki chcieliby zaprosić na to wydarzenie najbliższą rodzinę. Jednak obecna sytuacja sprawia, że takie spotkania nie są jeszcze bezpieczne. 

Drugi powód tego, że chrzciny Laury dotąd się nie odbyły, jest bardzo prozaiczny - chodzi o brak czasu. Piłkarz ma za sobą bardzo gorący okres. Robert właśnie zakończył intensywny sezon, w którym wygrał Ligę Mistrzów oraz mistrzostwo Niemiec. Organizacja chrzcin i przyjęcia wymaga natomiast czasu. 

"Na Żywo" donosi, że Lewandowscy planują jednak chrzciny dziewczynki. Te mają odbyć się w Polsce, ale nie w Warszawie, a na Mazurach. Lewandowscy mają wszak dom i działkę w Stanclewie. Tam też świętowali chrzciny Klary. 

Myślicie, że pochwalą się zdjęciami z wyjątkowej uroczystości?

Zobacz wideo Robert Lewandowski na imprezie